Magazin

Kocam yanımda kıyafetimde sorun olmaz

Kocam yanımda kıyafetimde sorun olmaz

Yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan yeni yaşını Bebek Chila'da kutladı. Doğum günü partisine Deniz Akkaya, Pınar Altuğ - Yağmur Atacan, Saba Tümer, Ebru Akel, Kenan Ece, Emre Karayel gibi ünlü isimler katıldı.

pınar altuğ

Gecenin en sonunda hediyesiyle gelen Saba Tümer partiden Mehmet Aslan’la ayrıldı. Parti sonrası bansın mensuplarını yanıtlayan Aslan "Ben böyle şeyleri çok becerebilen yada kutlama yapan biri değilim ama 29 Nisan 29 yaş olduğu için kutlama yaptım" dedi. Saba Tümer için ise ‘Her şeyin mimarı o, o olmadan olmaz. Her şeyin sebebi o şahdamarım benim. Mevlevi bir aşkımız var" dedi. Saba Tümer ise "Çok hoş bir geceydi. Biz canlı yayında evlendik. O kocam biliyorsunuz" diyerek kahkaha attı.

Pınar Altuğ: Kocam yanımda kıyafetimde sorun olmaz

Geceye Hatice Aslan olmadan katılan Kenan Ece hediye olarak Moon adlı filmi Aslan'a verdiğini söyledi. Partiye mini şortuyla katılan Pınar Altuğ, "Kocam yanımda kıyafetimde, sorun yok. Ne giyeceğime karışmaz" yanıtı verdi.

Yayın tarihi: 30.04.2012
1493
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.