Magazin

Kocam sussun fotoğraflar var

Kocam sussun fotoğraflar var

Pınar Aylin, boşanmak üzere mahkemelik olduğu eşi Mert Tokatlıoğlu'nun "Pınar bir başka erkekle görüşüyor, onunla yatta buluşuyordu" iddiasına karşılık verdi: "Kocam sussun, çünkü elimde fotoğraflar var!"

Pınar'ın müthiş fotoları sağda

Pınar Aylin ile 8 yıllık eşi bankacı Mert Tokatlıoğlu, boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Olayın yankıları sürerken, Tokatlıoğlu şok bir iddia ortaya atarak "Aylin'in arkadaş grubundan bir erkekle olan samimiyetinden rahatsızlık duydum. En son ikisinin yatta buluştuğunu duydum. Pınar'a bunu sorduğumda bana cevap vermedi ve bunun üzerine boşanma kararı aldık" dedi.

Delilleri mahkemeye sunacağım
Aylin de ihanet suçlaması sonrası suskunluğunu bozdu: "Avukatımın direktifi doğrultusunda bu konu hakkında konuşmuyorum. Ancak şunu söyleyebilirim; benim elimde deliller var. Onları mahkemeye sunacağım. Mert'le ilişkimiz bitmiş olabilir ama her şey saygı çerçevesinde kalmalı. Özel yaşantımızı basının önünde tartışmamalıyız. Erkekler maalesef bunu başaramıyor..."

Pınar Aylin, geçtiğimiz aylarda yasak aşk yaşadığı iddia edilen Ahmet adlı gençle Taksim'deki Prive adlı bir bara gitmiş, çıkışta trafik ekiplerine yakalanmıştı. Alkollü araç kullandığı ortaya çıkan şarkıcının aracı çekilirken, Ahmet Bey de araçta kalmıştı.
Yayın tarihi: 26.09.2006
411
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.