Magazin

Kocam kardeşim gibiydi

Kocam kardeşim gibiydi

Yeni Bond filmi "Quantum of Solace"nin Ukrayna asıllı yıldızı Olga Kurylenko, Londra'daki galada Hürriyet'e konuştu ve para sıkıntısıyla geçen yıllarını anlattı.

"Ukrayna'dan geldiğim için hiçbir geleceğim yoktu. 4 bin sterlin kazanmak için iç çamaşır reklamlarına çıkmam istendiğinde başka seçeneğim kalmamıştı. Çünkü açtım" diye modellik günleri anlatan Olga Kurylenko, şöyle devam etti: "İstediğim elbiseleri, ayakkabıları, okul elbiselerimi satın alamıyordum, çünkü annemin mali gücü yeterli değildi. Para kazanmaya başlar başlamaz anneme ev ve otomobil satın aldım. O beni sevgi içinde büyüttü. Hem annelik hem babalık yaptı."

İlk kocam kardeşim gibiydi
28 yaşında olmasına karşın Olga'nın başından iki evlilik geçmiş. İlk evliliğini fotoğrafçı Cedric Van Mol (37) ile yapmış. 2003 yılında boşanmışlar. Olga, ilk eşini erkek kardeşi gibi gördüğünü belirtiyor: "Özgür olmak istedim. Kendi istediklerini yapan yaşıtlarımı gördüm. Bir an geliyor çok rahat hissediyorsunuz. O kişi erkek kardeşiniz gibi oluyor."

Kıskançlıkları kaldıramadım
Olga sonra Amerikalı işadamı Damien Gabrielle ile 2006 yılında evlenmiş ancak bu beraberlik de bir yıl sürebilmiş: "Uyuşamadık. Çok kıskançtı. Ben kıskançlığı kaldıramam. Ayrılmak zorunda kaldım." "Ufukta yeni bir erkek var mı?" diye soruyorum. güzel yıldız, "Şimdi bekarım. Kıskançlıktan nefret ediyorum. Ben kimsenin malı değilim. Bana göre erkeğe ihtiyaç yok" yanıtını veriyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.11.2008
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.