Magazin

"Kızlar yoldan çıkmış, evlenecek kimse yok"

"Kızlar yoldan çıkmış, evlenecek kimse yok"

Tolga Karel kısa bir süre önce kameralara öyle farklı bir halde yakalandı ki...

Aslında ünlüler için pek alışıldık bir durum değildir. Pek azı kendilerini adım adım takip eden aparazzilerle dertleşir ya da sohbet eder. En fazla eğer iyi günündeyse bir 'merhaba' der ve gider.. Oysa Yaprak Dökümü dizisinin oyuncularından Tolga Karel kısa bir süre önce kameralara öyle farklı bir halde yakalandı ki..

Alkollü olduğu ilk bakışta anlaşılan Karel, gözyaşlarını bile paparazzilerden saklamadan "ne kadar yalnız" olduğunu söylüyordu.Bu sırada fotoğraflarının çekilmesine de fazla tepki göstermedi. Ertesi gün ise neden öyle davrandığını açıkladı yine kendisini adım adım takip eden gazetecilere: "Gece Suzan Kardeş'i dinlemeye gittim ve Balkan müzikleriyle duygusallaştım. İçeride özümü buldum. İçkinin de etkisiyle oyuncu Tolga Karel kimliğinden birkaç saatliğine de olsa çıktım. Çıkışta gazetecileri karşımda görünce de içinde bulunduğum durumu onlarla paylaştım. Yani kendi hayatımı sesli olarak düşündüm. Onlara güvendim ve dertleştim ama yine üzülen ben oldum. İnanın dertleşecek bir dostum bile yok."

Karel'in asıl derdi buydu işte" yalnızlık". Kendisinin de anlattığı gibi parası vardı, yakışıklıydı, şöhretliydi ama yalnızdı. Hayatını paylaşacak kimsesi yoktu. Hayat arkadaşı seçmek ise onun için en zor işlerden biriydi. Bunu da şöyle anlatmıştı Karel: "Saçma sapan insan kaynıyor yani. Düzgün bir kız arıyorum hayatıma almak için, çoğu yoldan çıkmış, niyetleri farklı. Şöhretlerin hayatı böyledir. Kadınların çoğu ya Oğuz'a ya da tipime geliyor. Samimiyetleri yok, doğallıkları yok. Hiç öyle kısa süreli ilişkilerin adamı da değilim. "

Karel aslında gösteri dünyasında çok yaygın bir gerçeği dile getirmişti. Güzelliği, yakışıklılığı, parası, pulu şanı şöhreti olan ünlüler bir türlü hayatlarını paylaşacak doğru insanı kolayca bulamıyorlar. Ya da elbette istisnalar hariç evlilikleri, birliktelikleri kısa ömürlü oluyor. Bu yüzden bazıları evlenmeye pek yanaşmıyor, bazıları da kendi dünyalarından değil sıradan insanlarla evlenmeyi seçiyor.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.04.2010
563
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.