Magazin

Kızımı büyüyle kandırdılar

Kızımı büyüyle kandırdılar

Tuğba Özerk'in annesi Günay Kapani'den inanılmaz iddialar.

Tuğba Özerk'in, iki yıl önce evlendiği Erhan Kanioğlu'ndan boşanma kararı almasına annesi Günay Kapani karşı çıktı. Kapani, "Kızımın mutluluğuyla asistanı Kartal Gümüş oynuyor. O çocuk kızımı büyüler, fallar ve hocalarla
yönlendiriyor" dedi.

Üç aydır tanıyamıyorum
Müzik piyasasına "Lo lo lo" şarkısıyla hızlı bir giriş yapan Tuğba Özerk'in annesi Günay Kapani, Çeşme'deki evinden kızına seslendi. Kızı yerine damadını savunan Kapani, "Kızımı son üç aydır tanıyamıyorum. Mutlu bir evliliği varken aniden bu ayrılık kararını almasına inanamıyorum. Onu asistanı Kartal Gümüş başta olmak üzere birkaç kişinin yönlendirdiğini biliyorum" dedi.

Savcılığa başvuracağım
Özerk'in annesi şunları söyledi:

"Asistanı ve yanındaki bazı kişiler kızımın aklını çeldi. Kartal Gümüş denen asistan, kızımı fallar, büyüler ve hocalarla etkiliyor. Ben bunlara şahit oldum. Benim kızım böyle biri değildi. Belki de tehdit ediliyordur. Kızımı yanındaki kötü niyetliinsanlardan kurtarmak için savcılığa başvuracağım."

Kızımı tanıyamıyorum
Tuğba Özerk'in, yaklaşık iki yıl önce evlendiği Kıbrıslı Erhan Kanioğlu'ndan boşanma kararı alması, herkesi şaşırttı. Şaşkınlık yaşayanlardan biri de Özerk'in annesi Günay Kapani... Kelebek'in Çeşme'de bulduğu Kapani, "Kızımın evine dönmesini bekliyorum. Ben sonuna kadar damadımın yanındayım" diyor. İşte üzgün annenin şok iddiaları...

Müzik piyasasına "Lo lo lo" şarkısıyla hızlı bir giriş yapan Tuğba Özerk, şöhretin zirvesindeyken Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu ile nikáh masasına oturdu. Yıldırım hızıyla gelişen aşk ve atılan imzalardan sonra Özerk bir süre kendi kabuğuna çekildi. Derken yeni albümü "Yıkıldı Duvarlarım" ile bir kez daha parladı.

Ancak bu albüm, özel hayatına pek de uğur getirmedi. Birkaç ay öncesine kadar evliliğinde ne kadar mutlu olduğunu anlatan şarkıcı, ansızın boşanma kararı aldığını açıkladı.

İşlerle ilgili bazı problemler yaşadık
Boşanma davasının ilk duruşması mayıs ayında yapılacak. Tuğba Özerk, bu ayrılıkla ilgili şunları söyledi: "Eşim çok iyi bir insan, ama karakter uyuşmazlığı yaşıyoruz. Boşanma davasını ben açtım. 14 Mayıs'ta mahkeme var. Şunu özellikle belirteyim; Erhan, iddia edildiği gibi biz evlenmeden önce tazminat ödememek adına bana boş kağıt falan imzalatmadı. Zaten Erhan öyle biri değil. Üçüncü bir şahıs da söz konusu olamaz. Sadece her evlilikte olabileceği gibi bizim de anlaşamadığımız bazı konular oldu. Kendisi ile şirket kurduk, sonra işlerle ilgili problemler yaşadık ama bunları çözeceğiz. Ayrılma nedenimiz o tür şeyler değil. Bizi rahat bıraksınlar. Bu konuyla ilgili daha fazla konuşmak da istemiyorum."

Kızımı başkaları yönlendiriyor
Kelebek, bu açıklamanın ardından Tuğba Özerk'in annesi Günay Kapani'yi buldu. Çeşme'de yaşayan ve ayrılık haberiyle şoke olan Kapani, kızı yerine damadını savundu. İşte "Kızımın evine dönmesini bekliyorum. Onun mutluluğuyla asistanı Kartal Gümüş oynuyor. O çocuk kızımı büyüler, fallar ve hocalarla yönlendiriyor" diyen üzgün annenin ilginç iddiaları"

"Kızımı son üç aydır tanıyamıyorum. Çok mutlu bir evliliği varken, beni her gün defalarca arayıp çok mutlu olduğundan söz ederken, aniden bu ayrılık kararını almasına inanamıyorum. Ama onu asistanı Kartal Gümüş başta olmak üzere birkaç kişinin yönlendirdiğini biliyorum. Asistanı olan çocuğu gözüm hiç tutmuyordu."

"Tuğba, annesi olduğum halde son zamanlarda telefonlarımı bile açmıyor ya da yüzüme kapatıyor. Tuğba'nın durumundan faydalanmaya çalışan, aslında onu kıskanan insanlar var. Az önce sözünü ettiğim, onu yönlendiren kişiler işte... Eminim ki eşi Erhan da bu olaya çok üzülüyor."

Onu belki de tehdit ediyorlar
Asistanı ve yanındaki bazı kişiler kızımın aklını çeldi. Kartal Gümüş denen asistan, kızımı fallar, büyüler ve hocalarla etkiliyor. Ben bunlara şahit oldum. Benim kızım böyle biri değildi. Belki de tehdit ediliyordur. Kızımı yanındaki kötü niyetli insanlardan kurtarmak için savcılığa başvuracağım. Tuğba nankör biri değildir, paraya da öyle değer vermez. Bu durumlar kızımın kendinde olmadığını gösteriyor."

Erhan onun kaprislerine bile sesini çıkarmazdı
"Şu an yanında olanların hepsi kızımı kullanıyor. Tartıştığımız zaman da 'Ben yetişkin biriyim, bana karışmayın' diyor. Kızım çok şanslıydı... Oğlum gibi sevdiğim damadım, bugüne kadar kızımın hiçbir kaprisine tepki göstermedi. Bu olaylara tek sebep, yanındaki kişilerin şöhretinden ve parasından faydalanmak istemeleri."

Barıştılar haberini dört gözle bekliyorum
"Kızımı aylardır görmüyorum, çünkü nedense benden kaçıyor. Kendisinden sadece yuvasına dönmesini istiyorum. Bizlere büyük sıkıntı yaşattı, bu yüzden hastalandım. Artık onunla ilgili medyada çıkmasını istediğim tek haber 'Erhan ve Tuğba barıştı' haberidir. Bunu dört gözle bekliyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.04.2008
509
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.