Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kızımdan utandım, üzüldüm

Kızımdan utandım, üzüldüm

Cemre Mirel'in, Lewis Hamilton'la yaşadığı seks fantezilerini açıklamasının ardından babası konuştu.

Cemre Mirel'in, Formula 1 yarışlarının başarılı pilotu Lewis Hamilton'la yaşadığı seks fantezilerini açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

Cemre'nin ressam babası Sina Mirel, bu haberin hiç hoşuma gitmediğini belirterek "Ben eşimden uzun süre önce ayrıldım. Eşim İngiliz bir beyle evlenip İngiltere'ye yerleşti. Cemre o zaman 6-7 yaşlarındaydı. Bazen yazları bazen de kışları yanıma geliyordu. Bu haberi görmek bizim için hiç iyi olmadı. Çok üzgünüm. Gazetede çıkan bu haberden hiç haberimiz yoktu" dedi.

"Benim için çok zor. Cemre benim öz kızım. Şu anda inanamıyorum. Çok utandım, utanmaz olur muyum? Üzülüyorsunuz bir baba olarak. Utanmanın ötesinde çok üzüldüm" ifadelerini kullanan Mirel, "Annesiyle henüz konuşamadım. Çünkü İngiltere saatiyle burası arasında saat farkı var. Annesine 'Senin haberin var mı?' diye soracağım. Başka ne diyebilirim ki Cemre 20 yaşında bir kız. Özgür. 20 yaşında bir insana karışamazsınız. Kızım İngiltere'de vitrin ve dekor mimarlığı üstüne okuyor. Hamilton ile arkadaş olduklarını biliyorum. Böyle şeyler duyunca inanamadım. Birlikte olduklarını sanmıyorum. Perişan oldum. Kızımı en son 2 ay önce gördüm. Onun böyle açıklamalar yapabileceğini sanmıyorum. Çünkü kızımın annesi mutaassıptır. Tutucu bir aileden gelmiştir. Ben de İstanbulluyum ama tutucuyumdur." dedi.
578
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.