Magazin

'Kızı yağladım, ne var bunda!'

'Kızı yağladım, ne var bunda!'

Bodrum'da genç bir kadınla samimi şekilde görüntülenen Ali Şen'den ilginç açıklama geldi.

Ali Şen, "Kadını tanımıyorum. 'Sırtımı yağlarmısın' dedi, yağladım. Kimse başka anlam çıkarmasın" dedi.

Bodrum'da genç bir kadına güneş yağı sürerken görüntülenen Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, "Sevgili filan değiliz, o kadının kim olduğunu bile bilmiyorum" dedi.

Bodrum'da Highlight Otel'inin iskelesinde genç bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenen Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, fotoğraflarıyla olay yarattı.

71 yaşında ve evli olan Şen'in yanında görüntülendiği kadını önce yağladığı, sonra da öptüğü iddia edildi. Gündeme bomba gibi düşen iddialarla ilgili aradığımız Ali Şen, VATAN'a şunları söyledi:

"Fotoğrafı çekip, 'büyük aşk' diyorlar. O kadının kim olduğunu bile bilmiyorum, tanımıyorum. Bana böyle bin tane kız geliyor, havaalanında orada burada, 'Başkanım fotoğraf çektirebilir miyiz?' diye. Ne var bunda! Şimdi bana 30 tane kız gelsin 'beni yağlar mısınız' desin yağlarım. Orada da kız bana 'sırtımı yağlar mısınız' dedi, yağladım. O evli barklı çocuğu olan biri. Evli yani. Kadının solunda da kocası duruyor. Ayrıca burada bir sürü gazeteci var. Otelde böyle bir şey olur mu? Yapmayın Allah aşkına. Herkesin ortasında evli bir kadını mı öpeceğim? Orada öpüşme falan yok. Ben orada yağı almaya uzanıyordum, eğildim. Ama yanlış anlaşılmış. O haberden sonra kadının kocası da doğal olarak kıyameti koparmış. Allah'tan terbiyeli bir adam, benim yanımda bir şey demedi."
(Vatan)
Yayın tarihi: 08.08.2010
570
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.