Magazin

Kıvanç'ın ağabeyi konuştu

Kıvanç'ın ağabeyi konuştu

Ağabeyi Cem Tatlıtuğ'un kullandığı cipiyle Pangaltı'da travesti pazarlığı yapıldığı iddiası üzerine telefona sarıldı.

"Aşk - ı Memnu" dizisinin Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ'un Antalya'da düzenlenen İsmail Cem Televizyon Ödülleri gecesindeyken ağabeyi Cem Tatlıtuğ'un kullandığı Infinity marka cipiyle Pangaltı'da travesti pazarlığı yapıldığı iddia edildi.

Cipte o sırada kendisinin bulunduğunu söyleyen Cem Tatlıtuğ ise iddiaya sert tepki gösterdi. Tatlıtuğ Efekt Ajans adlı şirketinin o sokakta olduğunu için cipi oraya fark ettiğini belirten Cem Tatlıtuğ şöyle dedi:

"Kardeşimin arabasını kullanamayacak mıyım? Araba benim ofisimin 7-8 metre önünde park halinde... Bulunduğum sokakta bar da var, travestiler de var. Arabadan inerken bir travestiyi çekseler ya da beni bir travesti ile yakalasalar anlayacağım. Yüzde yüz o travesti caddede polis görünce kaçıp oraya gelmiştir. O sırada kareye girmiş.

Çok ağır bir iftira ile karşı karşıyayım, Kıvanç'ın da adı kullanıldı. Benim ticari olarak itibarım zedelendi. Haberi benden önce Kıvanç medya takipten gece yarısı görmüş, 'Abi ne oluyor? Bu ne? Benim arabada Tay Sokak'ta fuhuş pazarlığı yazıyor' diye aradı. Ben de 'Ben de bilmiyorum' dedim. Olacak iş değil."

(Milliyet)
Yayın tarihi: 27.04.2010
1243
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.