Magazin

Kıvanç'a büyük kıyak!

Kıvanç'a büyük kıyak!

Önceki gece kendisini takip eden gazetecilere mini bir İstanbul turu yaptıran Kıvanç Tatlıtuğ, görüntü vermemeyi başardı.

Aracıyla Ortaköy’den, Bebek’e doğru ilerleyen Tatlıtuğ, gazetecilerin kendisini takip ettiğini anlayınca, rota değiştirdi. Tatlıtuğ, gazetecileri atlatmak için önce Arnavutköy’de ani bir dönüş yaptı.

Atlatma işlemi başarısız olan Tatlıtuğ, bu sefer boş yolda 10 km. hızla yavaş yavaş ilerledi. Tatlıtuğ daha sonra, gazetecilerin aracının önünü keserek, “Ne yapacağız böyle... Olay nedir? Sonuna kadar gidecek miyiz?” diye sordu. Gazetecilerin “İşimizi yapıyoruz” yanıtına karşılık Tatlıtuğ, “O zaman dolaşıyorum. Takip edin. Bakalım çekebilecek misiniz?” dedi.

Yoluna devam eden Tatlıtuğ, bu sefer Ortaköy’de polise takıldı. Dur ikazına önce aldırmayan Tatlıtuğ, Portakal Yokuşu’nda aracını durdurdu.

Gazetecileri fark eden polis aracından Tatlıtuğ’a bu kez “Devam et, durma” ikazı geldi. Uyarıya önce şaşıran Tatlıtuğ, polis himayesinde gazetecilerden kurtulmayı başardı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 15.05.2012
328
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.