Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Başak Dizer'den İmaj Değişikliği

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Başak Dizer'den İmaj Değişikliği

İşte Yeni Hali!

Güncellenme tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer imaj değişikliği yaptı. Dizer, yeni imajına ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeni imajını sosyal medya hesabından paylaşan Başak Dizer'in saç rengini açtırdığı ve kahkul kestirdiği gözlemlenirken yeni saç stiline övgüler yağdı.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Başak Dizer 1980 İstanbul doğumludur. Stilistlik ile ilgili eğitim alarak bu eğitimini tamamlamıştır. 

İdil Fırat, Meltem Cumbul, Azra Akın, Neşe Aksoy gibi birçok ünlü isimle birlikte uzun süre çalışan Dizer; ancak popüler olarak adını Kıvanç Tatlıtuğ ile duyurmuştur. O dönem içerisinde Fransız manken Florence Eugene ile bir aşk yaşayan Başak Dizer bu ilişkiyi kısa sürdürmüş ve bitirmiştir. Stilistlik ve tasarımcı kariyerini büyük işlere imza atarak başaran Başak Dizer; başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Aşk-ı Memnu dizisi içerisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un stil danışmanlığını yapmıştır.

Başak Dizer Medcezir dizisinde Deniz Marşan ile birlikte çalışmış ve onun stilistliğini yapmıştır. Başak Dizer o dönemde Oran Fransez ile nikâh masasına oturarak kısa bir süre evlilik sürdürmüş ancak sonrasında ondan boşanmıştır. Tatlıtuğ'un Aşk-ı Memnu dizisindeki danışmanlığını yaparken aralarında ilişki başlamış ve iki yıl süren ilişkileri sonrası çift 2016 Şubat ayında Paris'de bir törenle evlenmişlerdir.

Yayın tarihi: 13.09.2017
53118
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.