Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kışkırtıcı Rihanna

Kışkırtıcı Rihanna

Kısa bir süre önce Rihanna'nın 'açık saçık' yeni videosu 'We Found Love'ın Fransa'da akşam 10'dan önce gösterilmesinin yasaklanması tartışmalara yol açmıştı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
RIHANNA FOTOĞRAFLARI R&B yıldızının şimdilik 'en şehvetli' albümü olarak kabul edilen 'Talk That Talk' ile fazla ileri gittiği düşünülüyordu. Ama görünen o ki Rihanna bu haberlerden pek rahatsız değil zira eskisinden kışkırtıcı fotoğraflarıyla bu durumu bir adım daha ileriye taşıdı. Rihanna dün ortaya çıkan son pozlarında; vücudundaki eller, tuttukları noktayı aslında "O kadar sıcak değil" izlenimi vermek istercesine sıkıca kavrıyor. 23 yaşındaki süperstara elleriyle eşlik eden modeller de kadın. İlgiye rağmen istifini bozmayan Rihanna sigarasının dumanını üflüyor. Şarkıcı tepki çeken klibindeyse eski erkek arkadaşı Chris Brown ile yaşadığı ilişkiye gönderme yapıyordu. Klipte bir çift (Rihanna ve model Dudley O'Shaughnessy) arasındaki şiddetli ilişki detaylarıyla gösteriliyor. Rihanna'nın son albümü 'Talk That Talk' önceki gün dünyayla aynı anda Türkiye'de de piyasaya çıkmıştı. (Radikal)
650
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.