Magazin

Kıskanç koca video sildirdi!

Kıskanç koca video sildirdi!

Songül Karlı'nın eşi Metin Yüncü, 2.5 milyon kişinin izlediği 'Songül Karlı Sutyensiz' başlıklı videoyu Youtube'dan kaldırttı

songül karlı

Songül Karlı'nın Su Gibi adlı programdaki görütüleri Youtube'a 'Songül Karlı Sutyensiz' başlığıyla konulup 2.5 milyon kişi tarafından izlenince eşi Metin Yüncükıskançlık krizine girdi. Videoyu yükleşen kişiye ulaşan Yüncü, görüntüyü Youtube'dan kaldırttı

BULMAK İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTI
Songül'ün görüntsü artık karlı! Şarkıcı Songül Karlı'nın sunuculuğunu yaptığı Su Gibi programında giydiği kıyafet olay olmuştu. Sosyal medyada çok konuşulan görüntüleri bir kişi 'Songül Karlı sutyensiz' başlığıyla Youtube'a koydu. Görüntüyü kısa sürede 2.5 milyon kişi izleyince Karlı'nın eşi Metin Yüncü, kıskançlık krizine girip harekete geçti. Yüncü, günlerce uğraşıp videoyu yükleyen kişiye ulaştı.

CANLI YAYINDA DA EŞİNİ UYARDI
Videoyu yükleyen kişi, 10 gün önce Youtube'daki görüntünün altına, "Arkadaşlar Songül Karlı'nın kocası beni arıyormuş videoyu kaldırıyorum, son 10 gün kaldıracağım videoyu" yazdı ve önceki gün de kaldırdı. Songül Karlı ile Su Gibi programında evlenen Metin Yüncü, geçen ay da eşinin programda giydiği kıyafete kızmış, rejiyi arayarak eşine canlı yayında haber göndermişti.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 01.12.2012
1418
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.