Magazin

Kışın da yelken yapılır

Kışın da yelken yapılır

İstanbul Sailing Academy, yelken tutkunlarına yazın yaşattığı keyfi kışın da sürdürüyor; üstelik eğitimlerde yelkenciyi sıcak tutan özel kıyafetler kullanılıyor.

SEAS Group'a bağlı İstanbul Sailing Academy (İstanbul Yelken Akademisi) yılın her mevsiminde yelken eğitimi vermeye devam ediyor.

Eğitimlerini, geride bıraktığımız sonbahar mevsiminde hiç hız kesmeden sürdüren İstanbul Sailing Academy, kışa özel programlarıyla da yelken keyfini yaşatıyor. İstanbul Sailing Academy, kış eğitimlerinde yelkencilere, su geçirmeyen ve soğuğa karşı koruma özelliği taşıyan kıyafetler veriyor.

2003 yılından bu yana Kalamış Marina'daki tekneleriyle, 800'den fazla kişiye yelken tutkusunu aşılayan İstanbul Sailing Academy, her yaş grubuna hitap ediyor.

İstanbul Sailing Academy'nin bireysel eğitimleri, başlangıç seviyesinden yarış eğitimi seviyesine kadar çeşitlilik gösterirken, tüm eğitim programlarının saat ve süreleri katılımcıların programına göre ayarlanabiliyor. Diğer bir deyişle, eğitimlere başlamak için kontenjanın dolmasını beklemek gerekmiyor. Ayrıca bilgisayarlı rezervasyon sistemi sayesinde, yelken eğitimi alanlar derse katılacakları gün ve saati İnternet üzerinden İstanbul Sailing Academy yetkililerine iletebiliyorlar.

İstanbul Sailing Academy'nin eğitim programları, her yaş grubuna çok uygun fiyatlarla yelkenciliği öğrenme ve yelkenin tadına varma olanağı tanıyor. Ayrıntılı bilgi, www.istsailing.com adresinden ya da (0216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.
Yayın tarihi: 24.11.2005
370
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.