Magazin

Kırmızı halıda bir tosbağa!

Kırmızı halıda bir tosbağa!

Kırmızı renkli otomobiliyle kırmızı halıdan geçerek muhtemelen bu alanda dünyada bir ilke imza attı!

Kırmızı halıda bir tosbağa!

Vahit-Burçin Yıldız çiftinin düğününe katılan Sibel Can, herkesin yürüdüğü kırmızı halıdan otomobille geçti. Can, davetlilerin şaşkın bakışları arasında yanınaBülent Ersoy'u da alarak halk arasında 'Tosbağa' denilen New Beetle otomobiliyle düğünün yapıldığı mekana girdi.

ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURAN DÜĞÜN
Sibel Can otomobile bindi "Ya nasip" dedi! İstanbul gece hayatının gözde mekanlarından Günay Restaurant'ın işletmecisi Vahit Yıldız önceki gece Burçin Yıldız ile Ataköy'de Nossa Costa adlı kulüpte gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı düğün törenine Sibel Can ile Bülent Ersoy damga vurdu.

GAZETECİLERDEN KAÇMAK İÇİN YAPTI
Sibel Can, mekanın girişine davetlilerin yürümesi için serilen kırmızı halıya otomobiliyle girdi. Gazatecilere görüntü vermek istemeyen Can, yanına Bülent Ersoy'u da alarak Volkswagen New Beetle otomobiliyle kırmızı halıdan geçip davetlilerin şaşkın bakışları arasında mekana girdi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 11.06.2013
2099
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.