Magazin

Kim olsa delirir!

Kim olsa delirir!

Düne kadar Britney Spears'i dengesiz davranmakla eleştiren dergi ve internet siteleri, sonunda pop yıldızına hak verdi.

"Bu genç yaşta bu kadar paparazzi ilgisiyle uğraşmak zor iş..."
İki yıl öncesine kadar dünyanın en ünlü pop yıldızı olan Britney Spears, eşi Kevin Federline'dan boşanınca kendini kaybetti. Birçok kez sarhoş ve kendinden geçmiş halde görüntülendi. Saçını kazıttı. Alkol ve uyuşturucu tedavisi gördü. Çocuklarının velayetini kaybetti. İyice dibe vuran Britney, teselliyi gece hayatında aradıkça daha çok haber oluyordu. Müzik ve Hollywood dünyasının zehir zemberek eleştirilerine uğradı. Gençlere kötü örnek olmakla suçlandı.

Paparazzi ordusu peşinde
Ancak, düne kadar onu yerden yere vuranlar bile, Paris Match'da yayınlanan bu fotoğraftan sonra fikrini değiştirmeye başladı. Fotoğrafta, Britney, Bevery Hills'teki malikanesinden son model Mercedes'i ile ayrılıyor. Ancak evinin önünde kamp kuran yaklaşık 30 kişilik bir paparazzi grubu onu takip ediyor. Bu görüntüden sonra eleştirmenler ve internet siteleri, Britney'e haksızlık ettiklerini, 25 yaşında bir genç kızın bu kadar ilgiyi kaldıramamasının gayet normal olduğunda birleşti.

İki yıl öncesine kadar dünyanın en çok kazanan yıldızlarından biri olan Britney, popülaritesini kaybetse de yatırımlarından ve albüm satışlarından yine de ayda 700 bin dolar kazanıyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 03.11.2007
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.