Magazin

Kim Kardashian'ın Olay Pozu!

Kim Kardashian'ın Olay Pozu!

Kım Kardashian Goude’nin yıllar önce çektiği “Champagne Incident” pozunu yeniden canlandırdı...

New York merkezli Paper dergisi kış sayısı kapağında reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın çıplak fotoğrafına yer verdi.Çekimler ünlü Fransız fotoğrafçı Jean Paul Goude tarafından geçtiğimiz eylül ayında Paris’te yapıldı.

Goude’nin yıllar önce çektiği “Champagne Incident” (Şampanya hadisesi) fotoğrafı, 34 yaşındaki Kardashian ile yeniden canlandırıldı.

Kardashian elinde şampanya şişesi ve kalçasındaki kadehle yıllar öncesinin o meşhur sahnesini, ufak bir farkla, üzerine giydiği siyah elbiseyle yeniden canlandırdı.

19 Kasım’da satışa çıkacak olan sayı için Paper dergisinin internet sitesinde yapılan açıklamada kısaca, bu sayının amacının “interneti alt üst etmek” olduğu ve bu amaç için Kim Kardashian’dan daha iyi bir isim olamayacağı belirtilmiş. Dergi tarafından yayınlanan ünlü yıldızın fotoğrafları internete bomba gibi düştü. Kardashian’ın sadece inci takıları ve siyah eldivenleriyle verdiği bu poz çok konuşulacak türden.

İlk planda gelen fotoğrafların ardından bugün de dünya o serinin yeni fotoğraflarıyla tanıştı.

Yayın tarihi: 14.11.2014
8515
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.