Magazin

Kim Kardashian'ın düğününden ilk kareler...

Kim Kardashian'ın düğününden ilk kareler...

Reality TV yıldızı Kim Kardashian, düğününden de para kazanmayı bildi. Beğenilen yıldız, düğününü E! kanalına sattı. Düğünden hiç görüntü olmasa da, sizin için birkaç kare bulmayı başardık...

Güncellenme tarihi:
Kim Kardashian'ın düğününden ilk kareler...
Khris Humpries ile geçtiğimiz hafta sonu Las Vegas ta Montecito Otel'de dünya evine giren TV yıldızının düğünü, basına kapalı gerçekleşti. Neyse ki meraklı gözler için, düğünden bir kaç kare basına yansıdı bile...Düğüne aile üyeleri ve gösteri dünyasından birçok isim davetliydi. Fotoğraflarda bir kaç ünlü konuğa da rastlayabilirsiniz.

Kim'in gelinliği fildişi renginde ve kabarık etekliydi. Duvağını ise elmaslarla süslü bir taç tutuyordu. Damat ise tepeden tırnağa bembeyazdı...

Devamı foto galerimizde...Yayın tarihi: 22.08.2011
326
YORUMLAR

boya bak reklaam

mobil kullanici 25.08.2011 14:08:16

türkiyede olsa suratına bakmazlar. türk düşmanı birinin neden haberi yapılıyo anlamıyorum. dibine kadar yolu var.

ürntrkt 23.08.2011 11:19:31

1 yıl sürmez ben diyim sırf reklam için bu evlilik zaten bu hanımefendinin hayatı reklam olduğu için çok reklam demek çok para demek onun için her gittiği yerde bitane paparazi var nasıl oluyorsa ya dar giyinir yada teşir etmek için aşırı dekolte ortası çok yok 1 ay sonra vivid sponsorluğunda bir flim çıkarsa tekrar şaşırmayında. bide amerikdaki porno yıldızları ve hayat kadınları bize çöp tenekesi muamelesi yapmakları bizi çok üzüyor derler. fakat görnüyorki hiçde öyle değil ailecek düğününe gidiliyor yani :) orada bu tür işleri yapanlara saygı duyuyorlar hadi bekliyoruz yeni kaset :)

jestem 23.08.2011 01:57:49

mılletın osurugu bıle para

ümit coşkun 22.08.2011 14:24:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.