Magazin

Kim Kardashian'ı delirten şüphe

Kim Kardashian'ı delirten şüphe

Kim Kardashian zor günler yaşıyor. Söylentilere göre Kardashian'ın bebeğinin babası Kanye West ile ünlü tasarımcı Riccardo Tisci ilişki yaşıyor!

kim kardashian

Sosyetik güzel Kim Kardashian, erkeklerle yaşadığı ilişkilerde bugüne dek birçok büyük sorunla karşılaştı. Ancak hiçbiri bu aralar yaşadığı kadar rahatsız edici olmamıştı! In Touch dergisinin kapağından verdiği ve bir süredir magazin koridorlarında dolaşan bir dedikoduya göre; Kardashian'ın bebeğinin babası ünlü rap'çi Kanye West gaymiş!

BLOG'LARDA VAR
Dergi, West'in hamile sevgilisiyle Amerika'da kalmak yerine; modacı Tisci ile ilişkisini gözlerden uzak sürdürmek için Paris'te albüm çalışmaları yaptığını da iddia ediyor. Ünlü moda blog'çusu Bryan Boy da bu iddiaları Twitter hesabından yazdığı "Yoksa Kanye West gay mi? O ve Riccardo Tisci sevgililer mi? Bunu neden en son ben duyuyorum?" sözleriyle destekledi. Kardashian'ın yakın çevresi ise bu iddiaların doğru olması halinde bile, sosyetik güzelin bunu asla kabul etmeyeceğini ve ilişkisini sürdüreceğini söylüyor.

(Sabah)

Yayın tarihi: 08.06.2013
1258
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.