Magazin

Kim Kardashian: "Kalçama Enjeksiyon Yaptırdım"

Kim Kardashian: "Kalçama Enjeksiyon Yaptırdım"

Gösteri dünyasının en renkli simalarından Kim Kardashian, kalçasına enjeksiyon yaptırdığını itiraf etti.

Güncellenme tarihi:

Gösteri dünyasının en renkli simalarından Kim Kardashian, kalçasına enjeksiyon yaptırdığını itiraf etti. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Kardashian, kendi internet sitesi üzerinden yaptığı canlı yayında bunu estetik kaygılarla değil sağlık sebebiyle yaptırdığını da söyledi.Kim Kardashian, sedef hastalığı yüzünden kalçasına enjeksiyon yaptırmak zorunda kaldığını anlattı.

Kardashian "İlk olarak annem Kris bacaklarımdaki lekeleri gördü ve benim sedef hastalığına yakalanmış olabileceğimi söyledi. TV yıldızı o sırada gittiği doktorun kendisine çare olarak kortizonlu iğne yaptığını belirterek "Sonra da beni kalçamda dikkat çekecek derecede girinti ve çıkıntılar olacağını söyledi. Hatta bana "herkes kalçana implant yaptırdığını düşünecek" dedi. Gerçekten de onun söylediği çıktı" diye konuştu.Kortizon iğnelerinin yarattığı çıkıntıların o dönemde Miami'de katıldığı bir partide giydiği elbiseden fark edildiğini anlatan Kardashian kendisiyle ilgili "kalça implantı" söylentilerinin de o dönemde çıktığını sözlerine ekledi.

Kim Kardashian "Bu benimle ilgili çok fazla bilinmeyen bir gerçek. Ama sedef hastalığı yüzünden birkaç yılda bir kortizon iğnesi oluyorum" dedi.Bu söyleşi sırasında Kardashian'ın itiraf ettiği bir başka konu da ellerinin daha genç görünmesi için lazer uygulamasına başlamayı planladığı oldu."Ellerim yaşlı görünmeye başladı" diye konuşan Kim Kardashian bu durumu da lazer tedavisiyle düzelttirmeyi planladığını sözlerine ekledi. 

Yayın tarihi: 25.08.2016
6850
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.