Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kim bu sapık aktör

Kim bu sapık aktör

İsmi yasal nedenlerle açıklanamayan çok ünlü bir Amerikalı aktör, kendisine masaj yapan kadın görevli tarafından cinsel tacizle suçlandı.

Aktör, İskoçya'da bir otelde yaptırdığı masaj sırasında havlusunu açıp cinsel organını masöze göstermek ve karşısında mastürbasyon yapmakla suçlanıyor.

Haksız işten atıldığı gerekçesiyle iş mahkemesine dava açan St Andrews kentindeki Old Course Oteli'nin 34 yaşındaki masözü, karısıyla birlikte golf tatiline gelen aktörün neler yaptığını şöyle anlattı:

"Bir gün önce de kendisine masaj yaparken kalçama dokunmuştu. Ertesi gün bana bu hareketinden rahatsız olup olmadığımı sordu. Ben hayır dedim çünkü biz profesyoneliz ve zorluk çıkaran müşterileri idare etmek zorundayız. Ona masaj yaparken eli hep havlunun altındaydı. Başına masaj yapmak için üzerine çıktığımda havluyu açtı ve kendini tatmin etmeye başladı. Ben de odadan kaçtım."
(Hürriyet/Kelebek)
358
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.