Magazin

Kim Bond olacak?

Kim Bond olacak?

Dünyanın en ünlü casus filmi James Bond'un yakında yenisinin çekimine başlanacak olmasına karşın, yeni 007'nin kim olacağı tartışmaları sürüyor.

21. Bond filmi "Casino Royale"in Ocak'ta başlayacak çekimleri yaklaştıkça, İngiliz medyası ve sayısız Bond hayranı web sitesinde, yeni Bond'un kim olacağı tartışmaları ve dedikodularının ardı arkası kesilmiyor.

Bazı medya kuruluşları, oyuncu kadrosundaki belirsizliğin filmin yapımını geciktirdiğini belirtiyor ve bu gecikmenin tarihin en çok gelir sağlayan dizisinin yapımında gelir kaybına yol açabileceği uyarısında bulunuyor.

Ünsüz birisi mi canlandıracak?
Yapımcı ve yönetmenlere yakın kaynaklar ise, yeni Bond'u canlandıracak kişi konusunda fazla ünlü olmayan isimlerin de öne çıktığını belirtiyorlar. İsim yapmış adaylar arasında ise Daniel Craig, Marvel filmi "Fantastic Four"da oynayan Avustralyalı Julian McMahon ve Hırvat aktör Goran Visjnic bulunuyor.

Yeni Bond konusundaki resmi açıklamanın yakında yapılması beklenirken, İngiliz Clive Owen'ın role en yakın adaylardan birisi olduğu ifade ediliyor.
Yayın tarihi: 11.10.2005
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.