Magazin

'Kilo almamak için kusuyorum'

'Kilo almamak için kusuyorum'

Yaklaşık 4 buçuk aylık hamile olan ünlü şarkıcı Demet Akalın hamileliği hakkında açıklamalarda bulundu.

DEMET AKALIN

Müzik dünyasının en başarılı isimlerinden biri olanDemet Akalın, hamile olduğunu sosyal paylaşım sitesiTwitter hesabından takipçileriyle paylaşarak herkesi sevindirmişti.

Kocası Okan Kurt'tan bir çocuğu olmasını isteyen ve bu yüzden uzun süredir anne olmak için tedavi gördüğü bilinen ünlü şarkıcı Akalın, sonunda muradına erdi.

Nazardan korktuğu için 4 aylık olana kadar hamile olduğunu açıklamayan Demet Akalın, geçtiğimiz gün Bebek'te arkadaşlarıyla bir araya geldi. Bir basınmensubu yemek yedikten sonra restorandan çıkan ünlü şarkıcıya ''Biraz kilo almışsınız Demet Hanım'' dedi. Hamileliği sırasında kilo almasından daha doğal bir şey olamayacağı için durumu ti'ye alan Demet Akalın, ''Yok canım ne kilosu! Kilo almamak için kusuyorum. Mecburen!'' şeklinde cevapladı.

Bebeğin cinsiyetini henüz kimsenin bilmediğini söyleyen Demet Akalın, önümüzdeki günlerde cinsiyeti öğrenmek için doktor kontrolüne gidecek.

(Posta)

Yayın tarihi: 18.09.2013
1025
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.