Magazin

Kidman'ı film setine sokmadılar

Kidman'ı film setine sokmadılar

Roma'daki tarihi bir apartmanda yapılan film çekimi sırasında, daha fazla para isteyen semt sakinleri, Avustralyalı ünlü yıldız Nicole Kidman'ın film setine ulaşmasını engellediler.

Güzel yıldızın fotoları sağda

Via Vespucci'deki bir apartman kompleksinde yaşayan 250 aile, Kidman'ın reklam filmi için önceden ikaz edilmedikleri gerekçesiyle ayaklandılar. Terasta çekilen filmde Kidman'ın oynayacağını öğrenen apartman sakinleri, film ekibini binaya sokmadı. Daha fazla para ödenmesi gerektiğini söyleyen apartman sakinleri, beş günlük kullanım hakkı için 50 bin YTL ücret talep ettiler. Reklamı çeken Amerikalı yönetmenin, daha önce apartman yöneticisiyle 6 bin Euro (Yaklaşık 12 bin YTL) karşılığında anlaştığı belirtildi. Daha sonra film ekibi ile apartman sakinleri arasında anlaşma sağlandı.

İstedikleri parayı alan sakinler film ekibinin çalışmasına izin verdiler. Ödenen paranın hizmet bedeli olarak gösterileceği belirtildi. Nicole Kidman, reklam filminde bir ev kadınını canlandırıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.09.2006
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.