Magazin

Kidman söylentilere son verdi!

Kidman söylentilere son verdi!

Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman'ın country müzik sanatçısı nişanlısı Keith Urban ile evlenmek üzere bu sabah Avustralya'ya gittiği öne sürüldü.

Kidman'ın fotoları sağda

Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman, şarkıcı Keith Urban ile evlenip evlenmeyeceğine ilişkin söylentilere son vererek, evleneceğini doğruladı.

Kidman, yardımcısı Wendy Day tarafından yayınlanan kısa yazılı basın açıklamasında, 'İkimiz de Avustralya'ya dönmekten çok mutluyuz. Ailemiz ve dostlarımızla evliliğimizi kutlamak için evimize döndük' dedi.

Nicole Kidman, açıklamasında, düğün tarihi ve yeriyle ilgili ayrıntı vermedi. Kidman, geçen ay Urban ile evlenmeye niyetli olduğunu açıklamıştı.

Çiftin 25 Haziranda dünya evine girebileceği belirtiliyor.

Ünlü aktris, Tom Cruise ile 10 yıl süren evliliğini 2001 yılında sona erdirmişti. Çift, Isabelle ve Connor adlarında iki çocuk evlat edinmişti. Tom Cruise aktris Katie Holmes'den bir çocuk sahibi daha olurken, Kidman ve Urban ilk defa 2005 yılında Avustralya hükümetinin verdiği bir yemekte birlikte görülmüştü.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.06.2006
376
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.