Magazin

Kibariye'den erkek tuvaleti itirafı

Kibariye'den erkek tuvaleti itirafı

Sanatçı Kibariye Roman Dernekleri Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Roman Festivali'nde kendisiyle ilgili itiraflarda bulundu.

kibariye

Kocaeli’de, Büyükşehir belediyesi ile Roman Dernekleri Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği RomanFestivali, dün gece Kibariye konseriile sona erdi. Konserden önce 5 bin Roman vatandaş Seka Park alanında aynı anda kitap okurken, bir itirafta bulunan Kibariye, okuma yazma bilmediği için birçok kez yanlışlıkla erkekler tuvaletine girdiğini söyledi.

Dün gece Seka Park Alanı’nda gerçekleştirilen Roman Festivali’nin kapanışında, kitap okuma etkinliği yapıldı. Roman vatandaşlar buradaki Uçurtma Tepesi’nde, Şule Yüksel Şenler’in ’Huzur Sokağı’ adlı kitabı okudu. Kitabın uyarlandığı dizinin oyuncuları da Roman vatandaşlara kitap okurken eşlik etti. Kitap okuma etkinliğinin ardından şarkıcı Kibariye sahne aldı. Konsere başlamadan önce bir itirafta bulunacağını söyleyen Kibariye, "Okuma yazma bilmeyen bir kadındım. Çok büyük bir kompleks, çok büyük bir eziklik yaşadım.

Okuma bilmediğim için birçok kez erkekler tuvaletine girdim. Hiç bir zaman da kendimi sizden saklamadım. Kibariye olmadan öncel fakirlik yaşadım, okuyamadım ama ailemi hiçbir zaman yadırgamadım. Gerçekten bütün anneler ve babalar, tüm insanlar herkes evladını okutsun. Okutun kurban olayım. Çok acı. Onu ben bilirim. Onun için çocuğumu çok güzel okutuyorum." Kibariye konuşması sırasında duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı. Daha sonra toparlanan Kibariye, söylediği şarkılarla geceye katılan Roman vatandaşları coşturdu. Roman vatandaşlar da şarkılara edip oynadı.

Yayın tarihi: 11.06.2013
831
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.