Magazin

'Keşke boşanmasaymışım'

'Keşke boşanmasaymışım'

11 yıllık eşi Harun Tan’dan iki ay önce ani bir kararla boşanan Ebru Şallı, Barcelona’da tenis kampında olan oğlu Beren ile havalimanı dönüşü aşk yaşadığı iddia edilen Sinan Akçıl sorularına cevap verdi.

Güncellenme tarihi:
ebru şallı

"Keşke boşanmasaymışım” diyen Ebru Şallı, aşk yaşadığı iddia edilen Sinan Akçıl’ı tanıdığını ancak aralarında bir şey olmadığını söyledi. Akçıl’la herhangi bir yerde bulunmadıklarını söyleyen Ebru Şallı, Bakü’de birlikte katıldıkları ödül töreni hatırlatılınca kabullenirken, Acarkent’te evinde buluştuğu iddiasına ise başka bir arkadaşın evinde buluştuklarını belirterek kaçamak cevaplar verdi.

EBRU ŞALLI (FOTO GALERİ)

Oğlu Beren ve antrenörü ile birlikte Barcelona’dan dönen Ebru Şallı, “Beren ile onun tenis kampından döndük. Harun gitti bir hafta kaldı. Sonra ben gittim bir hafta kaldım ve döndük. Ben ülkede yokken bir sürü dedikodular çıkmış. Benim hiçbir şeyden haberim yok. Bir haftadır yurt dışındayım. Bodrum’da küçük oğlumla, Barcelona'da ise büyük oğlumla beraberdim. Benim başka bir seyahatim olmadı" diyerek Akçıl ile Roma'da buluşmadığını söyledi. Sinan Akçıl'ı tanıdığını söyleyen Şallı, "Kendisi arkadaşım, arkadaşlığım var. Tanıyorum kendisini. Seyahat etmemiz ya da böyle bir şey söz konusu değil. Ben zaten bir haftadır yokum" diye konuştu.

Yurt dışında kendisiyle hiç bulunmadığını söyleyen Ebru Şallı’ya iki ay önce Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen bir ödül töreninde birlikte aynı masada oturdukları sorulunca ise, “Evet evet öyle bir şey oldu ama yani bayağı zaman önce. İşte haberde şöyle bir şey yazıyor. 'Roma’daymışız falan. Beren ile Pars’ta yanımızdaymış. Yani öyle bir şey söz konusu değil. Ben tek başıma gittim zaten. Bir de dediğim gibi çocuğumla birlikteydim. Öyle bir şey yok" şeklinde konuştu.

Ebru Şallı, "Boşandıktan sonra bir takım isimler gündeme geliyor ve bu beni gerçekten rahatsız ediyor. Sonuçta iki tane erkek çocuğum var. Tabi ki muhakkak bende genç bir insanım, ileri de bir şeyler yaşayabilirim. Halka mal olmuş, tanınmış biri olduğum için tabii ki bu sizlerin huzurunda olacak. Gizleyecek halimde yok ama şu an öyle bir şey yok. Zaten Harun ile boşanmamdan iki ay geçti. Şu anda çocuklarıma konsantreyim" dedi.

Akçıl ile hiçbir ortamda bulunmadığını söyleyen Şallı, "Ben onun evine hiç gitmedim. Başka bir arkadaşımın evine gittim ve orada görüştük. Benim Sinan’la şu anda bir ilişkim yok. Hiç gitmedim ama başka bir evde tanıştım kendisiyle. Acarkent’te başka bir evde yaklaşık bir ay önceydi’ dedi.

Ben daha evden bile ayrılmadım'

"Harun Tan ile bu gelişmeler sırasında görüştünüz mü?" sorusuna Şallı, "Görüşüyoruz tabii ki... Ben daha evden bile ayrılmadım yani. Hayırlısı diyorum. Harun’da burada yoktu. Seyahatleri vardı. Ama beni daha çok takip ediyorsunuz" diye konuştu. "Harun Tan haberleri gördü mü?" sorusuna Şallı, "Daha hiç konuşmadık. Şimdi eve gidiyorum zaten göreceğim onu bakalım" dedi.

Ünlü olup evli olmamak zormuş yaa

Şallı bu tür dedikoduların daha öncede çıktığı için Harun Tan’ın bir şey demeyeceğini belirterek, "Harun beni biliyor ve bu ilk haberler değil. İki aydır böyle haberler çıktı. Sinan’ı tanıyorum ama tanımadığım insanlarla bile adım anıldı. Hani gerçekten zormuş ya boşanmak. Bu yüzden barışacağım her halde" şeklinde konuştu. Şallı, "Ünlü olup evli olmamak zormuş bunu anladım. Çünkü bir sürü isimle durduk yere anılıyorsunuz" diye konuştu.

‘Sinan Akçıl ile gerçekten bir ilişkiniz olsaydı söyler miydiniz?’ sorusuna ise Ebru Şallı, ‘Söylerdim. Ben gerçekten çok ilişki yaşamadım yani. Yaşadığım ilişkinin aşkın da arkasında duracak bir insanım. Zaten kaç yıldır aynı kişiyle beraberim. Arkasından biri olacaksa öyle biri olacaktır. Her şeyim ortada bir insanım.’ dedi.

Dedikoduların çıkmaması için ‘Hemen evleneyim bari’ diyerek gülen Ebru Şallı, ‘Türkiye güzeli seçildiğim dönemlerde çok fazla bekar kalmadım ben ve bu beni de rahatsız ediyor. İnşallah sıkıntı olmadan biraz böyle yaşarız diyorum’ dedi.

Boşandığına pişman olmadığını söyleyen Ebru Şallı, ‘Yani pişman değilim, çünkü gerçekten biz iyi bir dostuz hala. Konuşuyoruz, kavgamız gürültümüz yok. O da çok iyi bir insan gerçekten. Benim yok yok gürültü yok. Bizim yakınlarımız, ailelerimiz de şaşırıyor. İlginç bir boşanma biraz bizimkisi. İyiyiz, ayrıldık ama yinede beraberiz. Daha tam olarak evden ayrılmadım. Evde ve yanına gidiyorum" dedi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 09.09.2013
600
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.