Magazin

Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim Jüri Üyeliğine Devam Edecek

Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim Jüri Üyeliğine Devam Edecek

Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim yarışmasının jüri üyeliğinden ayrıldığı öne sürülmüştü. Ancak iddialar asılsız çıktı.

Samsun'da uğradığı saldırı sonucu ismi gündemden düşmeyen Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim yarışmasının jüri üyeliğinden ayrıldığı öne sürülmüştü. Ancak iddialar asılsız çıktı.

Sosyal medya fenomeniKerimcan Durmazile ilgili iddialara bir yenisi eklendi. Sosyal medya paylaşımlarının ardından katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla da gündeme gelen Kerimcan Durmaz ile ilgili son iddia, İşte Benim Stilim'i bırakıp Amerika'ya gideceği oldu. Peki, iddialar doğru mu? İşte Benim Stilim jüriliğini bırakıyor mu?

"KOŞARKEN AYAĞIMI BURKTUM" DEMİŞTİ

Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı mekanda silahlı saldırıya uğradığı iddia edilmiş, haber kısa sürede pek çok basın organında yer almıştı. Saldırıyla alakalı bilgi veren ve hakkındaki iddiaları yanıtlayan sosyal medya fenomeni; "Benimle alakalı bir durum değil. Herhangi bir saldırı yok. Sadece panik oldu, koşarken ayağımı burktum" açıklamasında bulunmuştu.

JÜRİ ÜYELİĞİNİ BIRAKACAĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

İşte Benim Stilim'in gala gecelerinde konuk jüri üyesi olarak yer alan Kerimcan Durmaz ile ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi. Yeni çıkan haberlerde saldırı ardından psikolojik olarak zor bir dönemden geçen Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim jüri üyeliğini bırakıp toparlanmak için 15 günlük Amerika tatiline çıkacağı iddia edildi.

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Kerimcan Durmaz'ın Amerika'ya gitmeyeceği sadece birkaç hafta için işlerine ara verdiği söylendi. Sevilen moda programı İşte Benim Stilim'in jüri üyeliğini ise yapmaya devam edeceği açıklandı. Kerimcan Durmaz'ın tedavi gördüğü hastaneye kızı ile birlikte gelen anne Durmaz oğlunun sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı: "Kerimcan çok iyi. Sağlığı yerinde. Bugün müşade altında tutulacak. Hiçbir sorun yok. 'Dayak yedi' diye bir şey yok. Yüzünde hiçbir hasar yok."

Kaynak: Haberler.com

Yayın tarihi: 06.12.2016
60384
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.