Magazin

Kennedy ailesinin 'Swift' şüphesi

Kennedy ailesinin 'Swift' şüphesi

Grammy ödüllü şarkıcı Taylor Swift istenmeyen gelin oldu! Yaklaşık üç aydır Kennedy Ailesi'nin fertlerinden Conor Kennedy ile birlikte olan ve başlarda aile tarafından benimsenen Swift, yavaş yavaş herkesin tepkisini çekmeye başladı.

Güncellenme tarihi:

TAYLOR SWIFT FOTOĞRAFLARI

Taylor Swift'in tüm dikkatleri üzerlerine çekmesinden rahatsız olan Kennedy Ailesi, güzel şarkıcının kendisinden üç yaş küçük olan Conor Kennedy'ye olan aşkından da şüphe duyuyor.

Conor ile sadece Kennedy soyadı nedeniyle ilgilendiğini iddia eden aile, Taylor Swift'in tek isteğinin isimlerini almak olduğunu ve kendisine hedef olarak da Conor'ı seçtiğini düşünüyor.

Swift'in şarkılarında eski aşklarını anlatması Kennedy Ailesi'ni rahatsız ediyor; Conor'ın bir şarkıya ilham vermesini istemiyorlar.

Conor'ın babası Robert Kennedy Jr.'ın, başlarda Swift ile çok iyi anlaştığı ama artık aralarına mesafe koyduğu söyleniyor.

Mayıs ayında intihar eden Conor'ın annesinin mezarını ziyaret eden aile, Taylor Swift yüzünden paparazzilerle karşı karşıya kalmıştı.

Taylor Swift'in hemen yanlarındaki eve taşınması Kennedy Ailesi'ni tedirgin etmiş.

(sabah)

Yayın tarihi: 18.09.2012
606
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.