Magazin

Kendisinden 3 farklı kadın yarattı

Kendisinden 3 farklı kadın yarattı

Gösteri dünyasında estetik ve kozmetik olanaklardan yararlanmayan yıldızların sayısı yok denecek kadar az kuşkusuz. Ama tüm bunlardan Katie Price ya da daha çok bilinen adıyla Jordan kadar yararlanan da pek yok gibi.

Güncellenme tarihi:
Çünkü Jordan, İngiliz tabloid gazetesi The Sun'ın üçüncü sayfa güzeli olarak şöhret basamaklarını tırmanmaya başladığından bu yana geçen zaman içinde kelimenin tam anlamıyla tek bir bedenden birbirinden çok farklı görünen üç ayrı yarattı. Dudaklarının, burnunun ve göğüslerinin görünüşünü defalarca değiştiren Jordan, her seferinde de hayranlarını şaşırtmayı başardı. Sürekli değiştirdiği bir kumral, bir sarı bir de esmer olan saç renginden hiç söz etmiyoruz bile. Bütün bunların yanısıra kalçasına yaptırdığı liposuction da dahil tüm bu güzelleşme çabaları için 40 bin Sterlin'den daha fazla para harcadığı da Jordan hakkında çıkan haberlerde yer aldı. Eşi Peter Andre ile ilişkisi, özürlü oğlu, iyi bir anne olup olmadığı tartışmalarıyla sık sık magazin basınının gündemine oturan Jordan en çok da çılgın gece hayatı ve sık sık değiştirdiği görüntüsüyle haberlere konu edildi. İşte 30 yaşındaki Jordan'ın 'ışık hızıyla' değiştirdiği dış görüntüsünün kısa tarihi. Foto Galeri
Yayın tarihi: 09.01.2009
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.