Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kendinizi beğenmenin 10 sebebi

Kendinizi beğenmenin 10 sebebi

Kendinizi güvende hissetmeniz ve özgüveninizin varolması için kendinize farklı bir açıdan bakmayı deneyin.

İnsanın hayata bağlanması ve özgüveninin varolması için önce aynaya bakması gerekiyor. Aynadaki yüzün aslında güzel ve çekici olduğunu görecektir. İşte size güvenli olmanız gerektiğini vurgulayan 10 neden...

Gözünüz salatada
Aç olmanıza rağmen, içinde süper sosların bulunduğu bir cheeseburger'i istemediniz. Çünkü yemek için çıldırdığınız bir salata var.

Hayatınıza yenilikleri katın
Sevgilinizden kısa bir süre önce ayrılmış olsanız da bundan çok fazla etkilenmezsiniz. Çünkü şimdi hayatınızda ondan çok daha yakışıklı biri var.

Tatil fotoğrafları etkili olacaktır
Tatil fotoğraflarına baktığınızda gözlerinizi hiç kırpmadığınızı, hepsinde her zaman bakımlı ve gösterişli olduğunuzu görüyorsunuz.

Eteğiniz büyük mü geliyor
Her zaman bedeninizdeki eteği denemek için ısrar ediyorsunuz, bunun size büyük olduğunu denedikten sonra anlıyorsunuz.

Sporla zinde kalın
Haftada üç kez tek başınıza spora gidiyorsunuz ve alışverişe giderken hiçbir kız arkadaşınızı size eşik etmesi için çağırmıyorsunuz. Spor ile zinde kaldığınız için kendinizi kutluyorsunuz.

Brad Pitt'e benzeyen yakışıklı
Bir yerde arkadaşlarınızla otururken, Brad Pitt'e benzeyen birisi size doğru yaklaştı. Delikanlı hiçbir kıza pas vermeyerek size bir içki ısmarlamayı teklif etti.

Paranın olmaması sorun değil
Bu gece dışarı eğlenmeye çıkacaksınız ama cüzdanınızda sadece birkaç milyon var. Çünkü birilerinin size bir şey ısmarlamak isteyeceğini biliyorsunuz.

Sinemaya tek başınıza gidin
Tek başınıza sinemaya gittiğinizde kendinizi çok cesur hissediyorsunuz. Arkadaşlarınızla gitmediğiniz için en ufak bir üzüntü hissetmiyorsunuz.

Yakınlaşmalara hız verin
Barda yakışıklı bir çocuk size, "Adını alabilir miyim?" diye sorduğunda ona şöyle bir karşılık verirsiniz: "Niye, senin bir adın yok mu?"

İşlerinizi zamanında bitirin
Patronunuz konuştuğunuz projenin bitip bitmediğini sorduğunda, uzun zamandır masasının üzerinde hazır durduğunu söylersiniz.
287
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.