Magazin

Kendimi tek eşli düşünemiyorum

Kendimi tek eşli düşünemiyorum

Paparazzilerin peşini bırakmadığı seksi oyuncu Lindsay Lohan, Elle dergisinin bu ayki sayısında çıkan röportajında özel açıklamalarda bulundu. Lohan; "Hayatımın şu aşamasında kendimi tek eşli olarak düşünemiyorum" diyor.

Hollywood'un seksi yıldızı Lindsay Lohan, röportajında, paparazzilerle yaşadığı köşe kapmaca oyunlarından kokain kullandığı iddialarına kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. İşte bunlardan bazıları:

 • Geçenlerde Metropolitan Müzesi'ne gittim ve orada sakin birkaç saat geçirdim. Fakat kimse bunun fotoğraflarını çekmedi. Beni bir gece kulübünden çıkarken çekmek daha cazip geliyor.


 • Kokain kullandığımı ima ediyorlar. Kullanmıyorum, kesinlikle yalan... Uyuşturucunun ilişkilere ve ailelere nasıl zarar verdiğini hepimiz görüyoruz.

 • Hillary Clinton ile birlikte Irak'a gitmek için çaba sarf ediyorum. Kendisi de bana bu konuda yardımcı olmaya çalıştı fakat bu galiba tehlikeli. Marilyn Monroe'nun yaptığını yapmak istedim. Oraya gitmekten korkmuyorum.

 • 19 yaşındayım. Uykusuz kalmaya dayanıklıyım. Ama bir kuralım var: Güneş doğmadan eve dönmüş olmam gerekiyor. Ancak çok yakın arkadaşımın doğum günü varsa bu kuralı çiğneyebilirim.

 • Asla bir erkek için bir kızla savaşmam. Başkalarının erkek arkadaşlarını çalan 'bir erkek yiyici' değilim.

 • Hayatımın şu aşamasında kendimi tek eşli olarak düşünemiyorum. Henüz tek bir kişiye bağlanmış değilim. Fakat "Sex and the City" dizisi bu meselelere bakış açımı değiştirdi. Dizideki kızlar ne kadar çok insanla birlikte oluyorlardı!
  (Hürriyet)
  Yayın tarihi: 05.10.2006
 • 316
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.