Magazin

Kenan'la Özge kafa karıştırdı

Kenan'la Özge kafa karıştırdı

Dizi ve sinema oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ile Özge Akbulut ilişkisindeki sıkıntılar konuşulurken, ikilinin Çeşme'deki Kenan Doğulu konserine el ele gelmeleri kafaları karıştırdı.

İzmirli tescilli güzel Özge Akbulut ile birlikteliğini devam ettiren İmirzalıoğlu'nun geçtiğimiz aylarda yurt dışında yabancı bir kadınla öpüşürken fotoğrafları internete düştü. Magazin gündeminde büyük ses getiren İmirzalıoğlu'nun fotoğraflarından sonra sevgilisi Özge Akbulut ise bir erkekle, Çeşme'de Sole Mare Beach Club'da sarmaş dolaş görüntülendi.

Akbulut'un yanındaki erkek gazetecilerle tartışırken, panikleyen Özge Akbulut, çareyi mekanı terketmekle buldu. Aradan 10 gün geçtikten sonra Akbulut, bu sefer de başka bir erkekle Alaçatı'nın ara sokaklarından birinde yedi.

Yüzünü elleriyle kapatan Akbulut, fotoğraf çekilmesine engel olamadı. İmirzalıoğlu ise bir beach club'da gündüz kızlarla eğlenirken görüntülendi.

En son Çeşme'de geçen hafta Kenan Doğulu konserinde bir araya gelen Kenan İmirzalıoğlu ve Özge Akbulut çifti, hiçbir şey olmamış gibi elele konsere geldi. Yeni sezon öncesi dizi projesi için İstanbul'a giden İmirzalıoğlu'nun tekrar Çeşme'ye geleceği belirtildi.

Yayın tarihi: 25.07.2012
649
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.