Magazin

Kenan'dan bebek mesajı

Kenan'dan bebek mesajı

Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat'le Papermoon'a yemeğe gitti. Burada karşılaştığı jinekolog Alp Nuhoğlu'na "Daha sık görüşeceğiz" deyince "Beren hamile" dedikoduları iyice alevlendi.

Sevgilisi Beren Saat'le ünlü İtalyan restoranı Papermoon'da yiyen Kenan Doğulu burada karşılaştığı jinekolog Alp Nuhoğlu'na yüksek sesle, "Yakında daha sık görüşüceğiz" deyince diğer masaların tek konusu Saat'in hamileliği oldu...

HAMİLELİK İŞİ DAHA DA CİDDİLEŞİYOR
Kenan Doğulu'yla Beren Saat çiftini birbirine yakıştırmayan yok! Gerek hayranları gerekse arkadaşları ikilinin birlikte çok mutlu olduğunu ve ilişkilerinin evlilik yolunda gittiğini söylüyor. Hatta Saat'in hamile olduğu dedikoduları sanat camiasında kulaktan kulağa fısıldanıyor. İşte geçen hafta ünlü İtalyan restoranı Papermoon'da yaşananlar bu dedikodunun iyice alevlenmesine neden oldu.

MASALARDA FISLDAMALAR OLDU
Beren Saat'le yemeğe giden Kenan Doğulu burada Zeynep Tokuş'un eski eşi olan ünlü jinekolog Alp Nuhoğlu'yla karşılaştı. İkili bir süre ayaküstü sohbet etti. Ama asıl bomba yerlerine dönerken geldi. Doğulu, Nuhoğlu'na yüksek sesle, "Yakında daha sık görüşüceğiz" deyince restorandaki masalardan fısıldaşmalar başladı. Ünlü popçu sevgilisinin yanına dönerken restorandaki herkes Saat'in hamile olduğunu konuşuyordu.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 20.11.2012
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.