Magazin

Kenan Işık o yarışmacıya çok kızmış (Video)

Kenan Işık o yarışmacıya çok kızmış (Video)

Dün akşam 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına Gözde Umay'ın okuduğu okuldan bir öğrenci katılınca Kenan ışık artık içindekileri tutamadı.

Güncellenme tarihi:

KENAN IŞIK BÖYLE DERT YANDI (VİDEO)

Eğitimini aldığı konuyla ilgili bir sorudan elenince sosyal medyanın diline düşen üniversiteli Gözde Umay meğer Kenan Işık'ı fena kızdırmış.

Işık, yarışmacı kıza önce 'sizde mi ünlü olmaya geldiniz' diyerek konuyu açtı sonra 'hayır' yanıtını alınca Gözde Umay için içinde kalanları bir bir döktü:

Ünlü olmaya çok meraklı bir arkadaşımızdı, tüm Türkiye onu tanıdı,  'Bir de ben parlemento dedim onlar hile yaptılar demiş' Burada bu kadar seyirci var montaj olsa anlaşılmaz mı bu beni çok üzdü' yoksa istediği her şeyi söyleyebilir bir sorun yok.

Aslında o da söylemiş zaten benim yerim bilgi yarışması değil Survivor diye artık ünlü oldu katılabilir Survivor'a Umarım orada başarır herkesin başarabileceği bir alan var nasıl olsa...

HERKES O YARIŞMACIYI KONUŞMUŞTU

Yayın tarihi: 10.04.2012
504
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.