Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kenan- Beren aşkında evlilik var mı?

Kenan- Beren aşkında evlilik var mı?

Beren Saat ile Kenan Doğulu aşkı doğrulandı! Peki Kenan- Beren birlikteliğinden evlilik çıkar mı?

kenan-beren

Beren Saat ile Kenan Doğulu aşkı doğrulandı! Doğulu'nun menajeri, önceki gün 'Her Şey Tadında' programına telefonla bağlanarak "Kenan ve Beren yeni bir ilişkiye başladı. 20 gündür birlikteler. Her şey yolunda" dedi.

Milliyet'te yer alan habere göre, Beren Saat'in (28), 2 hafta önce W Otel'de düzenlenen partide yakınlaştığı ünlü popçu Kenan Doğulu(38) ile flört ettigi öğrenildi.

Partide yaptıkları romantik dansın ardından telefonda görüşmeye devam eden Saat ve Doğulu, dün akşam Karaköy Balıkçısı'nda saatlerce başbaşa romantik bir akşam yemeği yedi.

Masada yalnız olmalarına rağmen Doğulu ile karşı karşıya değil, yan yana oturmayı tercih eden Saat'in oldukça mutlu hali dikkat çekti.

Beren Saat'in hayranları Kenan Doğulu ile aşkını onaylamıyor!

Beren Saat-Kenan Doğulu aşkına, güzel oyuncunun hayranlarından tepki var. 8 bin 500 üyeli 'Berensaatfan' sitesinde yer alan Kenan Doğulu karşıtı yorumlar dikkati çekiyor. İkiliyi birbirine yakıştıramayan binlerce fan, Beren Saat'ten açıklama bekliyor

Kenan Doğulu'yla aşk yaşayan Beren Saat'in fanları ayağa kalktı. İkiliyi birbirine yakıştıramayan binlerce kişi, güzel oyuncudan bir açıklama bekliyor. 10 ayrı konu başlığı açıp Doğulu'yu topa tutan, 8 bin 500 üyeli berensaatfan sitesindeki yorumlar:

- Bilge: Beren lütfen açıklama yap!

- Nehir: Doğru mu bu ya! İnanmıyorum. İkisini beraber düşünemiyorum bile!

- umutborkan: Türkiye'nin en yakışıklı, en karizmatik oyuncularıyla oynadı fakat bir türlü yakıştıramadığı, uygun görmediği insanlarla beraber oldu. Levent Semerci, Fransız Sezar ve şimdi de Kenan Doğulu.

- Ceren: Neyi romantikmiş o adamın? Beren'e de hiç yakıştıramadım.

- BS: Beren mutluysa biz de mutlu oluruz ama Kenan (38), Beren'e (28) göre biraz yaşlı değil mi?

- cu-shd: 40 yıl düşünsem aklıma Kenan& Beren gelmezdi.

- mr-manken: Beren yanlış yolda yani Demet Akalın yolunda.

- ceren ezgi: Kenan Doğulu'nun albümü mü çıkıyor?

Kaynak: Dipnot

1399
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.