Magazin

Kenan abime saygılar

Kenan abime saygılar

"Aşk-ı Memnu"nun jönü Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini "Ezel"in ağır abisi Kenan İmirzalıoğlu ile karşılaştıranlara "Beni polemiğe sokmayın. Kenan abime saygım sonsuz" dedi.

Güncellenme tarihi:
Türk sineması ve televizyonlarının son dönem jönleri arasında Kıvanç Tatlıtuğ ile Kenan İmirzalıoğlu başı çekiyor. Her projeleri izlenme rekoru kıran, genç kızları ekrana kitleyen ikilinin bu hızlı yükselişi, yeni bir rekabeti de beraberinde getirdi. Düzenlenen anketlerle iyice hız verilen bu rekabet, sonunda Tatlıtuğ'a soruldu. Yakışıklı oyuncu ise yanıtıyla İmirzalıoğlu'na saygıda kusur etmeyeceğini gösterdi: Aynı projede olmak isterim "Arkadaşlar, beni böyle sorularla polemiğe sokmayın hiç... İkimizin karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum. Bir kere ben hem Kenan abime hem de yeteneğine yıllardır saygı duyarım. Gerçekten çok profesyonel ve yetenekli biri... Başarılarının devamını dilerim. Eğer bir gün beraber kamera karşısına geçeceğimiz bir proje için teklif gelirse de hiç düşünmem, seve seve kabul ederim." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.02.2010
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.