Magazin

KEMER'DE YOLKA İZDİHAMI

KEMER'DE YOLKA İZDİHAMI

ANTALYA'nın turistik ilçesi Kemer'deki gözde gece kulüplerinden Club Kristall'de sahneye çıkan Rusya'nın ünlü şarkıcısı Yolka'nın konserinde izdiham yaşandı.

ANTALYA'nın turistik ilçesi Kemer'deki gözde gece kulüplerinden Club Kristall'de sahneye çıkan Rusya'nın ünlü şarkıcısı Yolka'nın konserinde izdiham yaşandı. Biletleri günler öncesinden tükenen Yolka konserinde, Rus tatilciler sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınlar gibi dans edip eğlendi.
Rusya'da şarkı sözü yazarlığı, televizyon programcılığı da yapan şarkıcı Yolka'nın Kemer konserinin biletleri günler öncesinden tükendi. Çok sevdikleri şarkıcıyı tatil yaptıkları Kemer'de de dinlemek isteyen yüzlerce Rus turist, kulübü tamamen doldurdu. Pistin hemen önünde kurulu sahneye çıkan sevilen şarkıcıyı yakından görmek ve ona dokunmak isteyen Rus turistler, pist üzerinde izdihama neden oldu.
Eski ve yeni albümlerinden şarkılarla yaklaşık iki saat sahnede kalan Yolka, Kemer'e yalnızca konser için değil, tatil yapmak için de sıklıkla geleceğini belirterek, Rusların neden tatil için Kemer'i tercih ettiklerini artık daha iyi anladığını söyledi.
Rus ve yerli tatilcilerden oluşan izleyenlerinin Yolka'nın şarkıları eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans edip çılgınlar gibi eğlendiği gece, daha sonra sahneye çıkan DJ'lerin yaptıkları müziklerle sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Yayın tarihi: 18.05.2012
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.