Magazin

Kemanla popun seksi buluşması!

Kemanla popun seksi buluşması!

Elektronik müziği bünyesine alarak kabuk değiştiren Pop yeni bir konseptle tanışmaya hazırlanıyor.

keman

İşin içine iç gıcıklayıcı bir keman, iki farklı ses ve piyasada eşi benzeri olmaya soundlar girince "Amazing Violinst" ortaya çıkıyor...

Popüler müzik piyasasının tam kalbine bir keman yayı saplanacak...

Dünya soundlarının etkisiyle elektronik müzikle düzeyli bir ilişki yaşamaya başlayan Türk Pop Müziği’ne yeni bir soluk getirecek çalışmanın adı "Amazing Violinst"...

Adından da anlaşılacağı üzere duyanı şaşırtacak kemanı Cansum Özdemir çalıyor, vokallerde de ise yine Cansum Özdemir ve Barış Çalık’ın sesi var. "Amazing Violinst"le müzik dünyasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan star adayı Bilkent Üniversitesi Müzikoloji mezunu olan Cansum Özdemir... Güzel müzisyen keman ve piyano çalıyor ve bu alanda ders veriyor. Hali hazırda konservatuvar okuyan Cansum Özdemir albümde vokalleriyle yer alacak Barış Çelik birkaç yıldır bu albüm üzerinde çalışıyor.

Sahne çalışmaları devam eden ikilinin özellikle altyapılarına çok güvendiği "Amazing Violinst" albümünde Türkçe ve İngilizce şarkıların yer alması bekleniyor.

Yayın tarihi: 03.06.2012
655
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.