Magazin

Kazanan Mustafa!

Kazanan Mustafa!

O Ses Türkiye'nin galibi Mustafa'dan sosyal mesajla dolu zafer konuşması..

Star TV'de ekrana gelen O Ses Türkiye'nin şampiyonu, finalde Ayda Mosharraf'ı geride bırakan Mustafa Bozkurt oldu.

Yarışmaya Gaziantep'ten katılan ve seslendirdiği Ahmet Kaya'ya ait şarkılarla izleyenlerin gönlüne taht kuran Mustafa, şampiyonluğunun ardından gündemdeki barış sürecine paralel bir de zafer konuşması yaptı.BARIŞ SÜRECİNE PARALEL ZAFER KONUŞMASI


Mustafa, kendisinin Çin'den Kanada'ya kadar birçok yerden mesajlar aldığını belirterek, "bu benim her milletten oy alarak birinci olduğumu kanıtlar. Biz eğer böyle bir durumda birleşebiliyorsak, eğer her millet bir Gaziantepli olarak bana oy verebiliyorsa, demek ki biz her konuda birleşebiliriz" dedi.

Mustafa konuşmasına şöyle devam etti;

"Bana verilen oylar, yalnızca Gaziliği hak eden Gaziantep'ten gelmedi. Güzel ülkemin her köşesinden geldi. Zaten sevindirici olan da budur. Bütün milletlerden oy aldım, hepsi bana oy verirken birleşti. Demek ki istenilince birleşebiliyormuşuz. Eğer bu birleşmeye katkıda bulunuyorsam bu benim için en büyük mutluluktur."

"KAZANAN AHMET KAYA'DIR"


Mustafa ayrıca kendisinin, kazananın açıklanmasında bir merdiven olduğunu, gerçek kazananın ise Ahmet Kaya olduğunu belirtti. Gaziantepli Mustafa, hatırlanacağı üzere yarışmaya katıldığından beri Ahmet Kaya'nın farklı farklı şarkılarını seslendirerek yarışmada kendisine hayran kitlesi oluşturmuştu. (En son haber)

Yayın tarihi: 19.02.2013
711
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.