Magazin

Kaza yaptım şoför yolla

Kaza yaptım şoför yolla

Yaptığı kazalarla bugüne kadar birkaç jeep'i hurdaya çıkaran Deniz Akkaya, yıllar sonra yine benzer bir tehlike atlattı.

Lüks aracıyla Etiler'de başka bir jeep'e çarpan Akkaya'nın imdadına sevgilisi Efe Önbilgin'in şoförü yetişti.

Ehliyet bilmecesi
Deniz Akkaya, geçtiğimiz gün Audi marka lüks jeep'iyle Etiler'de kaza yaptı ve bir başka sürücünün kullandığı araca çarptı. Eski manken, "Mega Magazin" kameralarına yansıyan bu olaydan hemen sonra, panik içinde Efe Önbilgin'i arayarak şoförü Ufuk Bey'i göndermesini istedi. Kaza raporu tutulmadan önce Akkaya'nın yanına ulaşan şoförün trafik kaza tutanağı için kendi ehliyetini vermek istemesi dikkatlerden kaçmadı.

Habercilere çattı
Son derece sinirli olduğu fark edilen Deniz Akkaya'nın hışmından haberciler de nasibini aldı. Hem Akkaya hem de Önbilgin'in şoförü, görüntü alan Mega Magazin ekibine tehditler savurdu. Kameramana "Seni çalıştırma-yacağım" diye bağıran eski manken, tutanağın tamamlanmasının ardından, özel şoförün kullandığı araçla oradan uzaklaştı.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.04.2009
482
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.