Magazin

Kaynanasını satan damat

Kaynanasını satan damat

İngiliz Steve Owen, dırdırından bıktığı kaynanasını, İnternet'teki açık artırma sitesi eBay'de "Kullanılmış" diye tarif ederek satışa çıkardı.

İşsiz olan 42 yaşındaki Steve Owen, 50 yaşındaki kaynanası Caroline Allen'in fotoğrafını "Koleksiyon ve Tuhaf Şeyler" başlığı altındaki listeye "Satılık kaynana" başlığıyla koydu. Açık artırmayı da 1 sterlinden başlattı.

Owen, 27 yıl yaşadığı Amerika'dan dönerek kendisine komşu bir ev satın alan kaynanısı için verdiği ilanın altına şunları yazdı:

"Amerika'dan gelmiş, 1980'den beri çalışmayan, yaşına göre fena olmayan, hayvanlarla arası iyi, iyi yapan eski bir kaynana. Onu bir erkeğin alıp ABD'ye geri götürmesini istiyorum."

Steve Owen, açıklamasında "Ben çok ciddiyim. Her gün eve gelerek beni değiştirmeye, intizama sokmaya çalışıyor. Birinin onu alıp beni kurtarmasını istiyorum. Bekar ve eli yüzü düzgündür" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.04.2006
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.