Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya'nın tedaviye ihtiyacı var

Kaya'nın tedaviye ihtiyacı var

Hülya Avşar, 'Pişti' programında Kaya Çilingiroğlu'nun Antalya'da eski mankenlerden Sinem Erülgen ile samimi bir şekilde görüntülenmesini değerlendirdi.

Eski eşinin bazı şeyleri istemeden yaşadığını söyleyerek, 'Kaya'nın belki de tedaviye ihtiyacı var' dedi.

Hülya Avşar, eski eşi Kaya çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç'dan sonra Sinem Erülgen'le samimi bir şekilde yakalanmasını kahkahalar atarak değerlendirdi. Avşar, Çilingiroğlu için yorumu yaptı:

'Artık sinirlerim bozuldu, herşeye gülmeye başladım. Herşey kendiliğinden bu hale geldi. Planlanmış hiçbirşey rayında gitmez. Ben herşeyi gayet düzgün yaşadığımı düşünüyorum. Utanç duyuyorum bu kadar gündeme gelmekten. Ama yapacak hiçbir şey yok. Kayınvalidem ve kayınpederimi çok seviyorum. Çok önceden verilmiş bir söz olduğu için Antalya'da sahneye çıktım. Kızımın orada aile ortamı içerisinde olmasını istedim.

Ayrılmamızdan pişman
Kayınpederimin sevdiği şarkıları söyledim. Kaya'nın yardıma ihtiyacı var. O da her erkek kadar çapkın ama ünlü olduğu için onunki görünüyor. O çok daha fazla üzülüyor böyle şeylere aslında. Belki tedaviye ihtiyacı var. İstemeden yaşıyor bazı şeyleri. Ayrılığımız yeni yeni dank ediyor. Yaptığından kendi de pişmanlık duyuyor.'
Yayın tarihi: 17.05.2006
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.