Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya: Yeni menajeri hayırlı olsun

Kaya: Yeni menajeri hayırlı olsun

Hülya Avşar'ın, işadamı Ali Güven'le flört etmesine eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan ilginç bir açıklama geldi. Çilingiroğlu, "Ne diyeyim... Hülya'nın yeni menajeri hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

Bir yıl önce Feraye Tanyolaç ile yaşadığı ilişki yüzünden eşi Kaya Çilingiroğlu'dan boşanmak zorunda kalan Hülya Avşar, kızı Zehra ile birlikte sakin bir hayat sürüyordu. Ta ki İtalya'da yaşayan genç işadamı Ali Güven'le havaalanında tanışana kadar. Güven'in, "Gerçekten filmlerinizdeki kadar güzelmişsiniz" iltifatıyla başlayan ilişkisini saklamayan ama bu konu hakkında fazla bir yorumda bulunmayan Avşar, şu an kızı ve kardeşi Helin'le tatiline devam ediyor. Kaya Çilingiroğlu, manşetlere taşınan eski eşinin ilişkisi hakkında Hürriyet'e şu açıklamayı yaptı:

HAYIRLI OLSUN
"Söyleyecek bir şey yok. Hülya bekar bir kadın. Ne diyeyim, yeni menajeri hayırlı, uğurlu olsun. Allah mutlu etsin..."

Bir dönem Beşiktaş'ın yönetiminde yer alan Kaya Çilingiroğlu'nun o yıllarda futbolcu menajerliği yapan Ali Güven ile selamlaştığını ama Güven'i samimi bulmadığı için ilişkisini ilerletmediği öğrenildi. Birçok kez Güven'le davetlerde karşılaşan Çilingiroğlu'nun, futbol ve futbolcular üzerine işadamı ile sohbet ettiği de spor camiası tarafından biliniyor.

KONSERDE KARŞILAŞTILAR
Ali Güven, bir ay önce tanıştığı Hülya Avşar'ı, o günden sonra hiç yalnız bırakmadı. Avşar'ın yakınında olabilmek için ünlü sanatçının tatil yaptığı otelin yakınlarında kalan, yine sanatçının sahne aldığı Kaya Otel'e giderek konserlerini izleyen Ali Güven, fotoğraf karelerine girmemeye özen gösterdi. Ancak geçtiğimiz haftalarda Ali Güven, Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Kaya Otel'de karşılaştı. Konserde, Güven'in oturduğu sırada hemen iki sandalye yanında, Avşar'ın kızı Zehra ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu yer aldı. Konsere geç gelen Kaya'nın hemen iki koltuk yanındaki sıraya oturması üzerine Güven'in suratı asıldı. Hülya Avşar ile Ali Güven arasında başlayan yakınlaşmanın, ikilinin yakın çevresi ve otel görevlileri tarafından bilindiği ama Kaya Çilingiroğlu'dan gizlendiği öğrenildi.

TOPLUM BENİ SAHİPLENDİ
Yaşadığı flörtün manşetlere taşınmasının ardından görüştüğümüz Hülya Avşar, tebrik telefonu aldığını, herkesin Ali Güven hakkında olumlu şeyler söylediğini belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Bu olayla ilgili çok şaşkın ve hala kararsızım. Bu arkadaşlık, bir anda topluma mal oldu. Sabahın erken saatlerinden itibaren telefonlarım susmuyor. Art arda tebrik mesajları alıyorum. Aslına bakarsanız henüz ortada bir ilişki yok. Arkadaşlığımızın da devam edip etmemesi konusunda birkaç gün içinde karar vereceğim. Nedense huzursuzum. Rahat değilim. Dediğim gibi toplum bu işi çok sahiplendi. Ama ben ne yapmam gerektiğini, nasıl bir karar vermem gerektiğini bilmiyorum. Kafam karışık açıkçası..." Avşar, "Bu haberlere Kaya Çilingiroğlu'nun tepkisi ne oldu" sorusuna ise, "Bunda sinirlenecek, kızacak, tepki gösterecek bir durum yok" yanıtını verdi.

İTALYA'YA GİTTİ
Bir anda Türkiye'nin tanıdığı isim haline gelen Ali Güven ise, son gelişmeler üzerine şunları söyledi: "Hülya Avşar hanımefendiyle biz beraber olmadık. Sadece bir elektriklenme oldu. Evet konserine gittim. Saygı duyduğum birisi. Açıkçası çok şaşkınım. Herkes beni arıyor. Bu yüzden kafamı dinlemek için İtalya'ya uçtum..."

ESKİ EŞİ İŞKADINI
Hülya Avşar'ın adının Ali Güven'le gündeme gelmesi üzerine, bütün gözler güzel yıldızın gönlünü çalan bu isme, yani Ali Güven'e çevrildi. Üç yıl önce İtalya'da evlenen Ali Güven'in eşi Rosanna'nın çok zengin bir işkadını olduğu, Milano'ya 20 dakika mesafede Vanessa'da bir villada yaşadığı öğrenildi. Bilgisayar firması olan ve çelik işiyle uğraşan Rosanna'dan üç yıl önce boşanan Güven'in, boşandıktan sonra ciddi bir tazminat aldığı da gelen haberler arasında. Güven'in bir dönem basketbol oynadığı, geçtiğimiz aylarda Ülkerspor'daki görevinden özel hayatındaki çalkantılar yüzünden istifa etmek zorunda kalan Ergin Ataman'ın İtalya'da görev yaptığı dönemde iyi arkadaş olduğu, yine bu dönemde İtalyan futbol kulüpleriyle iyi ilişkiler kurduğu ve futbolcu transferiyle uğraştığı öğrenildi. Güven'in bir dönem Esin Moralıoğlu'yla da birlikte olduğu magazin dünyası tarafından biliniyor.

LAKABI AMBİANS ALİ
Hülya Avşar'ın yeni sevgili adayı Ali Güven'in arkadaşları arasındaki lakabı; "Ambiyans Ali". Arkadaşlarının, girdiği ortamların havasını anında değiştirdiği ve dikkatleri üzerine çektiği için Ali Güven'e bu lakabı taktıkları söyleniyor.
(Hürriyet)
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.