Magazin

Kaya kafayı mı yedi?

Kaya kafayı mı yedi?

Hülya Avşar, Erol Köse'nin elindeki kasetin yayınlanmasına karşı avukatıyla harekete geçen eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na, "Nasıl böyle bir şeyi kabul eder? Kafayı mı yedi acaba?" diye tepki gösterdi.

Güncellenme tarihi:
HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI Fehmi Kızıl Veteran Tenis Turnuvası'nda önceki gün raket sallayan Hülya Avşar, final maçında karşılaştığı Filiz Mergen'e yenilince turnuvada ikinci oldu. Gazetecilerle "Selülit ve frikik çektiyseniz röportaj yapmam" diyerek şakalaşan Avşar basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Erol Köse'nin "Elimde Hülya'nın kasedi var" iddialarının ardından eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun avukatı aracılığıyla kasetin yayınlanmasını önleme girişimine açıklık getiren Avşar, "Kaya nasıl böyle bir şeyi kabul eder. Deli mi? Kafayı mı yedi acaba? diye seslendi. Avşar, "Olanları nasıl izlediniz?" sorusunu "Kahkaha atarak izledim. Her kafadan bir ses çıktı. Ben kendimden emin olduğum için cevap bile vermedim... Ne güzel söylemişim çıplak sesle. Kendime bir kere daha hayran oldum. 20 küsur senedir sahneye çıkıp çıplak sesle şarkı söylüyorum" diye yanıtladı. Avşar, Şahan Gökbakar'la aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili, "Şahan benim canım ciğerim. Hem yaş farkını bırakın arkadaşlığımız öyle başlamadı. Onunla konuşuruz da gezeriz de tozarız da. Görürseniz sevgili falan yazmayın" şeklinde konuştu. Avşar Kızı, aşk soruları karşısında "Özel hayatımla ilgili büyük konuşmayacağım. Hayat insana sağ gösterip sol çakıyor. Ben aşık olduğum zaman hiç durgun olamam. Yerimde duramam" açıklamasını yaptı. Ayşe Özyılmazel'e karşı açtığı davadan kazanacağı parayı çatır çatır yiyeceğini ve Hülya Cup'taki çocuklardan birine burs vereceğini söyleyen Avşar, hakkında konuşan Bülent Ersoy'la ilgili sorularıysa "Amannn. İştahımı kapatmayın. Ayyy" diyerek geçiştirdi. Erol Köse'nin bir TV programında yayınladığı kasette, Avşar'ın yıllar öncesine ait albüm çalışmaları yer alıyordu.
Yayın tarihi: 19.09.2011
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.