Magazin

Kaya ile Feraye görüşmüyor

Kaya ile Feraye görüşmüyor

Kaya Çilingiroğlu'nun "Çocuğu ben istemedim" açıklamasından sonra büyük üzüntü yaşayan Feraye Tanyolaç, çocuğunun babası Çilingiroğlu'yla da görüşmüyor. Genç kadına kimse ulaşamıyor...

Dört yıllık aşkı Kaya Çilingiroğlu'nun, "Ben bu çocuğu istemedim" sözleriyle yıkılan Feraye Tanyolaç, yaşadığı şoku Hürriyet ile paylaşmış, üzüntüsünü, "Çocuğu aldırmak için randevu almıştım ama Kaya iptal ettirdi, istemedi" sözleriyle dile getirmişti.

Bu açıklamasından sonra ortadan kaybolan, telefonlarını kapatan Feraye Tanyolaç'ın, Kaya Çilingiroğlu'yla da görüşmediği ortaya çıktı. Bugüne kadar hiç konuşmayan, sessiz kalmayı tercih eden Tanyolaç'ın, "Çocuğu aldıracaktım, babası iptal ettirdi" şeklinde bir açıklama yapıp yapmadığını merak eden Kaya Çilingiroğlu'nun, bunu doğrulatmak için Feraye Tanyolaç'ı aramadığı, arkadaşları vasıtasıyla öğrenmeye çalıştığı öğrenildi. Çilingiroğlu'nun, sevgilisinin bu açıklamasına çok şaşırdığı da gelen bilgiler arasında.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.03.2006
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.