Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku

Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku

Sanatçı Hülya Avşar’ın eski eşi spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu İstanbul Etiler’de annesi için kiraladığı evi bir yıl önce boşalttı.

Geçmişe dair borçları için ev sahibi Diş Doktoru Ortodontist Emel Seren’e 4 bin TL’lik çek verdi. Çek tarihi geldiğinde bankaya giden Emel Seren, çekin karşılıksız olduğunu öğrendi.

Çilingiroğlu hakkında icra takibi başlatan Seren’in avukatı ismi gecen firmaya gittiğinde 37 ekran televizyon ve bir buzdolabı bulabildi. Ancak şirket avukatı bunların da İstanbul 8. İcra Müdürlüğü tarafından hacizli olduğunu belirtti.

Kaya Çilingiroğlu’nun avukatı Polat Dilli’nin icra müdürlüğüne verdiği mal beyanı ise dikkat çekti. Avukat beyanında “Şirket yoğun çaba içerisinde olup, faaliyet alanı içerisinde sürekli iş teşebbüsünde bulunmaktadır. Gelir elde etme ve dolayısıyla dosya borcunu ödeme çabası içerisindedir. Müvekkil bu çabalar sonucunda herhangi bir gelir elde etmesi halinde elde ettiği gelirin tamamını dosya borcuna ödemek için kullanacaktır” ibaresini kullandı.

455
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.