Magazin

Kaya Çilingiroğlu: Zehra daha çocuk!

Kaya Çilingiroğlu: Zehra daha çocuk!

Zehra Çilingiroğlu önceki gün gittiği bir mekanda eski sevgilisi için kavga çıkardı…

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 16 yaşındaki kızları Zehra, iddiaya göre, önceki gün gittiği bir mekanda kavga çıkardı. Kız arkadaşıyla masaya oturup sipariş veren Zehra, bu sırada eski erkek arkadaşı M.Y.’yi yanında bir kızla gördü. Bunun üzerine eski erkek arkadaşının masasına yöneldi, masadaki demliği alıp içindeki sıcak çayı genç kıza fırlatarak mekandan ayrıldı. Sıcak çaydan kaçmak isterken başını çarpan, aynı zamanda göğsünde hafif yanıklar oluşan kız, Ulus’taki bir hastaneye giderek ayakta tedavi gördü. Olaya polis de müdahil oldu, yaşananları tanıklardan dinleyerek kayıt altına aldı. Üzerine çay atılan genç kızın şikayetçi olmadığı öğrenildi."ONLAR DAHA ÇOCUK"

Kaya Çilingiroğlu konuyla ilgili, “Onlar daha çocuk. Olur böyle şeyler, çok büyütülecek bir olay değil. Zehra da sonra kendiliğinden gidip özür dilemiş zaten... Aralarında konuşup anlaşmışlar. Bir anlık sinirle yapılmış bu hareket” dedi. Avşar ise yorum yapmaktan kaçındı: “Evet, Zehra dün bir ara evden çıkıp geri geldi. Benim de böyle bir söylenti kulağıma geldi, ama konuşmadık. Büyütülecek bir şey yok."

”GEÇEN YIL KAVGA HABERİ ÇIKTI"

Zehra Çilingiroğlu, geçen yıl da bir kavga haberiyle gündeme gelmişti. 10 Nisan’da gittiği İstinye Park’ta, arasının açık olduğu bir kız arkadaşıyla karşılaşan Zehra’nın soluğu o kızın yanında aldığı, “Sana ondan uzak duracaksın demedim mi?”diye bağırmaya başladığı, iki kızın daha sonra saç saça baş başa kavga ettiği yazılmıştı.

Yayın tarihi: 13.03.2013
3011
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.