Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaya: Bana yakışır mı?

Kaya: Bana yakışır mı?

Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Tanju Çolak ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun, geçtiğimiz günlerde bir barda karşılaşınca kavga ettikleri haberi, her iki taraftan da yalanlandı.

Perşembe gecesi Kuruçeşme'deki Blackk'te karşılaşan Hülya Avşar'ın boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu ile yıllar önceki sevgilisi Tanju Çolak'ın yumruk yumruğa kavga ettiği iddialar, iki taraftan da doğrulanmadı.

BANA YAKIŞIR MI?
Avukat arkadaşı Osman Hacıbekiroğulları, Can Tanrıyar ve sevgilisi Petek Dinçöz'le birlikte Blackk'te oturduğu iddia edilen Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ise, Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Tanju Çolak'la tuvalette karşılaşınca yumruk yumruğa kavga ettiği iddialarına, "Böyle bir karşılaşma olmadı. Ayrıca olsa bile, bu tür bir davranış ya da kavga, bana yakışır mı? Ben dört gündür evden dahi çıkmıyorum" dedi.

BİR TARAFIMLA GÜLÜYORUM
Eski futbolcu ve Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Tanju Çolak, "Ne böyle bir yere gittim ne de böyle bir kavga var. Bir haftadır İzmir'deyim. Burada çeşitli işlerim var. Artık böyle haberlerden de sıkıldım. Afedersiniz, bu tür haberlere artık bir tarafımla gülüyorum" dedi.
(Hürriyet)
521
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.