Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kavgaya neden olan milyarlar

Kavgaya neden olan milyarlar

Birol Güven, kendisi için 'Turist rehberiydi' diyen Erkazan'ın bölüm başına 32 milyar, Atik'in 30 milyar istediğini söyledi.

Yapımcı ve senarist Birol Güven'in maddi konularda anlaşamadıkları için 'En Son Babalar Duyar'ın başrol oyuncuları Ali Erkazan ile Ayşegül Atik'i diziden çıkarması üzerine iki oyuncu, Oyuncular Birliği'ne başvurdu. Ali Erkazan'ın bununla da kalmayıp Güven için 'O Sultanahmet'te turistlere minare anlatırken biz buradaydık' demesi, ipleri kopardı. Bu harekete kızan Birol Güven, iki oyuncunun aldığı astronomik ücretleri açıkladı: 'Ali Erkazan halen oynadığı bölümlerden haftalık olarak ve çekimden sonra peşin olmak şartıyla 13 milyar 225 milyon + stopaj + KDV almaktadır. Yeni yayın dönemi için şirketimizden talepte bulunduğu rakam ise ilk 13 bölüm için bölüm başı 32 milyar + KDV. Ayşegül Atik ise halen bölüm başı ve çekimden hemen sonra peşin olmak şartıyla 23 milyar 805 milyon + KDV almaktadır.'

Birol Güven'in gazetelere faks geçtiğini duyan Ali Erkazan ile Ayşegül Atik, 'Mal varlığımız ortada, vergimiz de kayıtlı. Defterler açıktır' dediler.

AYŞEGÜL ATİK
Eskiden bölüm başına 23 milyar 805 milyon alıyordu. Yeni bölümler için 30 milyar istedi.

ALİ ERKAZAN
Eskiden bölüm başına 13 milyar alıyordu. Yeni bölümler için 32 milyar istedi.
(Hürriyet)
304
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.