Magazin

Kavga çıkaran sataşma

Kavga çıkaran sataşma

Demet Akalın-Önder Bekensir çiftinin Reina'da karıştığı kavganın sebebi ortaya çıktı. Akalın'ın yan masadaki bir kıza attığı laf yüzünden ortamın gerildiği öğrenildi.

Güncellenme tarihi:
DEMET AKALIN BURADA Boşanmanın eşiğinden dönen Demet Akalın-Önder Bekensir çifti, geçtiğimiz gün arkadaş grubuyla Reina'ya gitti. Ama bu renkli gece tatsız bitti. Yan masada oturan kızın lavaboya gitmek üzere yerinden kalktığı sırada eteğinin havalanması, Akalın'ın da bu hatayı affetmeyip ona "Bütün Reina poponu gördü" diye laf atması, ortamı bir anda gerdi. Akalın'a sert karşılık Akalın kadar hazırcevap çıkan ve "Ne olmuş, seninkini bütün Türkiye gördü" diye karşılık veren genç kızın sözleri, gerilen ipleri koparmaya yetti, iki masa arasında tartışma çıktı. Sözlü atışma giderek alevlendi. Durumdan rahatsızlık duyan Akalın ve Bekensir'in mekandan erken ayrılması, olayın daha da büyümesini önledi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.06.2010
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.